Okresní přebor

6. kolo, 16. září v 16.00 hodin

Pačlavice – Křižanovice: Jůn, Smutník

Letnice – Vícemilice: Burian J, Paulík, Marek

Lysovice – Rousínov B (so): Adámek, Novotný M., Marek

Hoštice – Medlovice, Štrajt, Horváth, Vrbka

Kučerov – Pustiměř: Cenek, Novotný M.

Křenovice – Vážany: Burian M., Trevisan, Vágnerová

Kobeřice – Brankovice: BO, BO, Vodák

 

III. třída skupina A

6. kolo, 16. září v 16.00 hodin

Bohdalice B – Mouchnice: Kratochvíl

Švábenice – Chvalkovice u B (15.30): Picek P.

Chvalkovice n H – Kroužek: Vinklárek

Rychtářov - Habrovany: Rogožan

M.Málkovice – Komořany: Bačovský

Opatovice – Ivanovice B: Šebesta

 

III. třída skupina B

6. kolo, 16. září v 16.00 hodin

Šaratice B - Velešovice: JmKFS

Letonice B – Dražovice B (10.00): Klepáček

Němčany B - Zbýšov (so 13.15): Horváth

Slavíkovice – Hodějice: Pavelka

Bučovice B – Rašovice (10.00): Brtníček

Křenovice B – Bošovice (so): Vrána

Lovčičky – Nížkovice: BO, BO

 

IV. třída skupina A

6. kolo, 16. září v 16.00 hodin

Milonice – Hamiltony: KR

Račice – Dražovice C: Novotný J.

Švábenice B – Kroužek B (10.00): Plhal

Hoštice B – Bohdalice C (13.45): Horváth

FKD – Pustiměř B (10.15): Bačovský

M.Málkovice B – Lysovice B (10.00): Vinklárek

Opatovice B – Brankovice B (10.00): Štrajt

 

IV. třída skupina B, 6. kolo

16. září v 16.00 hodin

Mouřínov – Křižanovice B: Smékal

Milešovce – Heršpice: Stuchlík

Slavíkovice B – Nesovice B (13.45): Pavelka

Lovčičky B – Slavkov B (10.00): Paulík

Křenovice C – Vážany B (10.00): Novotný M.

Kobeřice B – Nížkovice B (10.30): Levíček

 

Okresní soutěž dorostu skupina A

4. kolo, 16. září, 13.45 hodin

Dědice – M.Málkovice (so 13.00): JmKFS

Bohdalice – Dražovice: Kratochvíl

Letnice – Pustiměř: Vágnerová

Pačlavice – Habrovany (13.30): Smutník, Jůn

 

Okresní soutěž dorostu skupina B

4. kolo, 16. září , 13.45 hodin

Slavkov – Velešovice (so 13.30): JmKFS

Křižanovice – Vícemilice (so 16.00): Cenek

Bošovice – Hodějice: Vrána

Kobeřice – Nížkovice (13.00): Vodák