V úvodu prvního poločasu mělo mužstvo Rychtářova převahu a vytvářelo více šancí.

Hned ve čtvrté minutě vstřelil první branku rychtářovský Brunclík po přihrávce od Čtvrtníčka. První pokus domácích v devatenácté minutě letěl vysoko nad bránu. V další akci po střele do horního břevna odpověděl Zouhar ze Šošůvky, když prostřelil rychtářovského brankáře a míč skončil v jeho bráně. Utkání bylo vyrovnáno 1:1.

Po té se karta obrátila a Šošůvka získala převahu. To se projevilo další brankou, kterou dal domácí Mikulášek. Poločas tak skončil 2:1 pro domácí.

Po přestávce první zaútočili hosté, když Jiří Luska trefil hlavičkou tyčku. Pak se zadařilo více týmu Šošůvky, když dali další dva góly, které padly v šedesáté první a šedesáté čtvrté minutě. Jejich autory byli Koníček a Mikulášek.

V závěru ale chytli rychtářovští hráči druhý dech, když během šesti minut třikrát skórovali. Branku si připsali Martin Luska, Kuchtíček a Brunclík. Bylo vyrovnáno 4:4.

Vše ale nakonec ještě nabralo obrátek. Při neuznaném sporném gólu z ofsajdu Brunclíka se kopala penalta v neprospěch hostů. Tu domácí s obtížemi proměnili.

„Bylo to přípravné utkání. Spíše jsme zkoušeli různé varianty a herní situace, výkon byl až na druhém místě,“ zhodnotil trenér hostů Martin Kuchtíček.