Libereckého turnaje se účastnili vítězové krajských kol, kteří byli rozlosováni do tří základních skupin. Vyškov hrál na umělé trávě ve velmi hezkém prostředí Fakulty Technického učení.

V základní skupině vyškovští zástupci dokázali ze čtyř utkání vydolovat dvě vítězství, a to s Chrudimí a Českými Budějovicemi. O lepší umístění se ovšem hráči připravili při prohrách v úvodních střetnutích s Prahou a Jihlavou. Konečná třetí příčka ve skupině tak nasměrovala vyškovské mladíky do bojů o sedmé až deváté místo v Českém dubu.

Tam zástupci školy se sídlem na Sochorově ulici nejprve porazili Opavu 4:1, když branky zaznamenali Svoboda, Lukeštík, Hirsch a Miller. Posledním zápasem týmu se stal duel o sedmé místo. Ten ale po matném výkonu Vyškov prohrál s Libercem 1:3. Jedinou branku poražených vstřelil Jiří Babica.

Celkově se tedy vyškovský tým umístil na velmi pěkném osmém místě, což v silné konkurenci lze považovat za úspěch. Chlapci podali až na utkání s Jihlavou velice kvalitní a bojovné výkony. Nejvíce se prosadili brankář Filip Kyncl, obránce Michal Plšek a Pavel Jelínek, záložník Marek Ondryáš a útočník Jiří Babica. Nejlepším hráčem družstva pořadatelé vyhlásili levého obránce Pavla Jelínka.