Okresní přebor

1.Vážany 5 4 0 1 12:3 12
2.Kobeřice 5 3 2 0 11:5 11
3.Pustiměř 5 3 1 1 7:2 10
4.Vícemilice 5 3 0 2 10:7 9
5.Letonice 5 3 0 2 7:5 9
6.Brankovice 5 2 2 1 8:4 8
7.Rousínov B 5 2 2 1 12:11 8
8.Hoštice 5 1 3 1 6:8 6
9.Křenovice 5 1 2 2 8:9 5
10.Kučerov 5 1 2 2 5:8 5
11.Lysovice 5 1 2 2 6:11 5
12.Nesovice 5 1 1 3 6:11 4
13.Křižanovice 5 1 0 4 7:14 3
14.Pačlavice 5 0 1 4 7:14 1

III. třída skupina A

1.Švábenice 5 5 0 0 16:2 15
2.M.Málkovice 5 4 1 0 11:5 13
3.Bohdalice B 5 3 1 1 16:4 10
4.Radslavice 5 3 1 1 14:5 10
5.Kroužek 5 3 1 1 11:4 10
6.Ježkovice 5 2 2 1 10:10 8
7.Ivanovice B 5 1 1 3 6:5 4
8.Rychtářov 5 1 1 3 5:8 4
9.Habrovany 5 1 1 3 3:7 4
10.Komořany 5 1 1 3 7:14 4
11.Chvalkovice uB 5 1 1 3 6:26 4
12.Mouchnice 5 0 3 2 4:7 3
13.Opatovice 5 0 3 2 7:13 3
14.Chvalkovice nH 5 0 3 2 4:10 3

III. třída skupina B

1.Bošovice 5 3 2 0 21:7 11
2.Bučovice B 5 3 2 0 10:4 11
3.Letonice B 5 3 1 1 10:7 10
4.Velešovice 5 3 0 2 18:8 9
5.Lovčičky 5 3 0 2 12:9 9
6.Křenovice B 5 3 0 2 11:9 9
7.Zbýšov 5 2 1 2 8:12 7
8.Nížkovice 5 2 0 3 13:12 6
9.Slavíkovice 5 2 0 3 9:12 6
10.Hodějice 5 1 2 2 12:12 5
11.Dražovice B 5 1 2 2 7:12 5
12.Šaratice B 5 1 1 3 10:13 4
13.Němčany B 5 1 1 3 8:21 4
14.Rašovice 5 1 0 4 5:16 3

IV. třída skupina A

1.FKD 5 4 0 1 31:8 12
2.Dražovice C 5 4 0 1 16:8 12
3.Brankovice B 5 4 0 1 17:12 12
4.M.Málkovice B 5 3 0 2 18:19 9
5.Milonice 5 3 0 2 14:22 9
6.Lysovice B 4 2 1 1 9:8 7
7.Švábenice B 5 2 1 2 12:12 7
8.Pustiměř B 4 2 0 2 10:9 6
9.Hamiltony 4 2 0 2 10:9 6
10.Hoštice B 4 2 0 2 6:6 6
11.Račice 5 1 1 3 10:15 4
12.Bohdalice C 5 1 1 3 3:11 4
13.Kroužek B 5 1 0 4 8:11 3
14.Opatovice B 5 0 0 5 6:20 0

IV. třída skupina B

1.Mouřínov 5 5 0 0 14:1 15
2.Nesovice B 4 3 1 0 17:7 10
3.Lovčičky B 5 3 0 2 14:8 9
4.Vážany B 4 3 0 1 10:4 9
5.Slavkov B 4 3 0 1 10:7 9
6.Křižanovice B 5 2 1 2 10:12 7
7.Křenovice C 5 2 0 3 17:10 6
8.Otnice B 5 2 0 3 12:10 6
9.Slavíkovice B 5 1 1 3 10:19 4
10.Nížkovice B 4 1 1 2 7:16 4
11.Kobeřice B 4 1 0 3 7:14 3
12.Milešovice 5 1 0 4 4:16 3
13.Heršpice 5 0 2 3 7:15 2

Okresní soutěž dorostu skupina A

1.Hoštice 3 3 0 0 14:2 9
2.M.Málkovice 3 2 0 1 14:4 6
3.Dražovice 3 2 0 1 5:5 6
4.Bohdalice 1 1 0 0 17:1 3
5.Letonice 2 1 0 1 8:2 3
6.Pačlavice 2 1 0 1 5:8 3
7.Dědice 3 1 0 2 6:12 3
8.Pustiměř 2 0 0 2 3:6 0
9.Habrovany 3 0 0 3 1:33 0

Okresní soutěž dorostu skupina B

1.Slavkov 3 2 1 0 14:3 7
2.Nížkovice 2 2 0 0 9:2 6
3.Velešovice 3 2 0 1 9:7 6
4.Nesovice 3 1 1 1 13:9 4
5.Hodějice 2 1 1 0 7:3 4
6.Kobeřice 2 1 1 0 2:1 4
7.Křižanovice 3 0 2 1 9:13 2
8.Bošovice 3 0 0 3 2:8 0
9.Vícemilice 3 0 0 3 2:21 0

Okresní soutěž žáků skupina A

1.Hoštice 3 3 0 0 19:5 9
2.Ivanovice 3 2 0 1 16:5 6
3.Vyškov C 2 2 0 0 8:1 6
4.Pačlavice 3 2 0 1 8:5 6
5.Pustiměř 3 1 0 2 6:7 3
6.Švábenice 3 1 0 2 9:16 3
7.Bohdalice 2 0 0 2 1:13 0
8.M.Málkovice 3 0 0 3 2:17 0

Okresní soutěž žáků skupina B

1.Velešovice 3 3 0 0 29:2 9
2.Křenovice A 2 2 0 0 33:1 6
3.Letonice 2 2 0 0 26:1 6
4.Hodějice 3 2 0 1 13:7 6
5.Němčany 3 1 0 2 4:4 3
6.Komořany 3 1 0 2 5:19 3
7.Vícemilice 3 0 0 3 2:39 0
8.Křižanovice 3 0 0 3 1:40 0