Okresní přebor, 22. kolo
Kučerov-Kobeřice 3:3 (1:1), Ryšánek, Zahradníček, Sychra-Jelínek, Hrda, Kunc
Pustiměř-Vážany 0:0,
M.Málkovice-Nesovice 3:1 (0:0), Holzer, Zbořil Jakub, vlastní-Navrátil
Vícemilice-Rousínov B 3:0 (2:0), Masařík Michal 3
Pačlavice-Křenovice 5:0 (2:0), Špatina 2, Vlček, Handl, vlastní
Otnice-Hoštice 2:1 (0:0), Mikojan, Kašpařík Michal-Rusňák Tomáš
Křižanovice-Letonice 2:1 (1:1), Říhák 2-Jůzek
III. třída skupina A, 22. kolo
Komořany-Opatovice 1:3 (1:2), Szeliga-Trávníček, Szeif, Štefek,
Chvalkovice uB-Kroužek 0:5 (0:1), Vlach 2, Divácký 2, Paulík
M.Málkovice B-Bohdalice B 3:4 (1:3), Kapounek, Vévoda, vlastní-Korkován, Vala Martin, Drbal Jakub, Jelínek
Švábenice-Lysovice 2:0 (1:0), Hladký Jan, Gruber
Chvalkovice nH-Rychtářov 2:1 (1:0), Churý 2-nehlášeno
Mouchnice-Ježkovice 1:1 (1:1), Hanák-Matuška
Ivanovice B-Habrovany 2:0 (2:0), Olejníček
2. III. třída skupina B, 22. kolo
Šaratice B-Bošovice 2:2 (1:0), Kadlec 2-Brychta, Procházka
Hodějice-Vážany B 8:2 (5:1), Klimek David 2, Sedláček 2, Olša 2, Cenek Jan, Kučera Radek-Smejsík 2
Bučovice B-Nížkovice 2:0 (2:0), Hlaváček, Kalous
Slavíkovice-Dražovice B 0:0
Lovčičky-Křenovice B 1:0 (1:0), Voráč
Němčany B-Rašovice 4:0 (2:0), Hošek Jakub, Kopáček Jan, Polách, vlastní
Velešovice-Letonice B 1:2 (1:0), Reichelt Michal-Bárek, Spáčil
IV. třída skupina A, 18. kolo
Milonice-Pustiměř B 5:1 (3:1), Ulrich 4, Jabůrek-Snídal Jiří
Račice-Němčany C 1:0 (0:0), Kala Jan
Slavíkovice B-Nesovice B 6:0 (2:0), Křivánek Miroslav 4, Král Zdeněk, Helleport František
Lysovice B-Dražovice C 0:1 (0:0), Nedorostek
Hamiltony-Brankovice B 4:0 (2:0), Fridrich Michal 2, Kusala Tomáš, Formánek Petr
Radslavice-Hoštice B 7:0 (5:0), Ševčík 2, Posolda 2, Hučík Jiří, Rogožan, Montan
IV. třída skupina B, 18. kolo
Otnice B-Heršpice 3:0 (0:0), Jochman Jiří, Kalouda Jan, Svoboda Libor
Zbýšov-Kobeřice B 4:2 (2:2), Lindner Miroslav 3, Simerský Milan-Slabotinský, Hradil
Mouřínov-Nížkovice B 1:2 (1:1), vlastní-Kutlák Martin, Kousek Bronislav
Lovčičky B-Slavkov B 0:1 (0:0), Šafránek
Křižanovice B-Křenovice C 5:5 (2:2), Venera, Kroupa, Zeman Zdeněk, Konečný, Šafařík-Svoboda 2, Rotrekl, Obhlídal, Škrla
Milešovice-Rašovice B 7:0 (4:0), Polaček Martin 3, Pospíšil Petr 2, Meszaroš Filip, Petlák Radek
Okresní soutěž dorostu skupina A, 14. kolo
Dědice-Bohdalice 1:6 (0:2), Janovský-Zapletal 2, Podaný 2, Vaněk, vlastní
Vícemilice-Vyškov 0:4 (0:2), Hála, Paštěka, Vičar, Trávníček
M.Málkovice-Hoštice 2:1 (0:0), Klvač Radim 2-Petružela Vladislav
Nesovice-Letonice 2:1 (0:1), Pěnčík, Horák-Hanák
Okresní soutěž dorostu skupina B, 16. kolo
Němčany-Nížkovice 0:9 (0:3), Berný 2, Vaněk 2, Fries, Urbánek, Marada, Pavlů, Dadák
Hodějice-Vážany 3:2 (0:1), Cigánek 2, Proch-Kvasnička, Oujezdský
Bošovice-Křenovice 4:2 (1:1), Hanák 2, Žbánek, Suchánek-Kuchyňka 2
Šaratice-Rašovice 10:1 (4:0), Kováč 5, Hégr 2, Vlasák 2, Rozbořil-Svoboda
Okresní soutěž žáků skupina A, 14. kolo
Pačlavice-Bohdalice 22:0 (10:0), Vincenec 6, Jurák 5, Grepl 4, Doležal 3, Kroutilík 3, Navrátil Marek
Pustiměř-Rychtářov 7:0 (5:0), Palík Petr 2, Koudelka Luboš 2, Pučan David, Jochan Radek, Petružela David
M.Málkovice-Hoštice 0:9 (0:3), Koutníček 4, Suchánek 3, Mrnuštík, Oršel
Švábenice-Ivanovice 1:1 (0:0), Plšek-Medřický
Okresní soutěž žáků skupina B, 16. kolo
Komořany-Němčany 3:2 (2:0), Vaněk, Orálek, vlastní
Vícemilice-Vážany 5:1 (2:1), Lazor 2, Leitner 2, Hřebičík-Borovec
Hodějice-Křenovice A 1:3 (1:2), Bezděk Miroslav-Pavlík 2, Vosmek
Velešovice-Rašovice 8:1 (4:1), Procházka 4, Šedý, Ševčík, Kordiovský, Staněk-Cenek
Křižanovice-Letonice 1:7 (1:5), Florián-Adamík 3, Vodák 2, Vykouřil, Hanák
Okresní soutěž žáků skupina C, 16. kolo
Otnice-Kobeřice 3:0 (2:0), Ondra Luboš, Dobrovolný Tomáš, Dufek Michal
Heršpice-Nížkovice 0:12 (0:4), Fridrich 4, Lotrek 2, Hrabovský 2, Piňos, Dadák, Zvonek
Křenovice B-Bošovice 0:19 (0:12), nehlášeno
Lovčičky-Milešovice 0:8 (0:7), Ondra 6, Meszaroš, Bouška
Okresní přebor přípravek-starší, 17. kolo
Bučovice-Brankovice nehlášeno
Drnovice A-Rousínov 14:0 (7:0), Račanský 3, Němec 3, Fleisar 2, Plhal 2, Hudec 2, Pavlík, Jeřábek
20. kolo
Brankovice-Rousínov 1:3 (0:1), Vodička-Divácký 3
Drnovice B-Drnovice A 0:5 (0:2), Račanský, Neděla 2, Hlobil, Jeřábek.