Okresní přebor 23. kolo:

Křižanovice-Kučerov 0:0

Letonice-Otnice 1:3 (1:1), Halouzka-Spáčil 2, Kašpařík

Hoštice-Pačlavice 4:2 (0:2), Kubíček 2, Wachtel, Rusňák Tomáš-Hýsek 2

Křenovice-Vícemilice 1:0 (1:0), Novotný

Rousínov B-M.Málkovice 4:1 (1:0), Barták 2, Píšek, Jelínek-Kudlička

Nesovice-Pustiměř 3:3 (2:1), Maruška, Rybnikář, vlastní-Lamkaš, Zbořil Roman, Snídal Petr

Vážany-Kobeřice 3:0 (1:0), Smejsík, Bílek Eduard, Hložek

 

III. třída skupina A 23. kolo:

Ivanovice B-Komořany 5:1 (3:0), Čepička 2, Svoboda 2, Olejníček, Szeliga

Habrovany-Mouchnice 2:2 (2:1), Helleport 2-Elzner, Matula

Ježkovice-Chvalkovice nH 1:0 (0:0), Švarc

Rychtářov-Švábenice 2:1 (1:1), Brunclík Jiří, Dvořák Martin-Novotný

Lysovice-M.Málkovice B 10:2 (5:0), Zapletal 3, Křemeček 2, Mašek 2, Vrána, Rogožan

Bohdalice B-Chvalkovice u B 3:1 (1:0), Drbal Ivan, Mindek, Novák-Novotný

Kroužek-Opatovice 1:5 (1:3), Celý-Lukášek 2, Jelínek, Ondra, Fürst

 

III. třída skupina B 23. kolo:

Velešovice-Šaratice B 10:0 (5:0), Rychlík 3, Kordiovský 2, Novotný 2, Otoupalík, Soják Radek, Skřivánek

Letonice B-Němčany B 1:4 (1:1), Kohoutek Martin-Kopáček, Hynšt, Stehlík, Hošek

Rašovice-Lovčičky 4:1 (3:0), Sekerka 2, Grabovský, Kolar Petr-Urbánek

Křenovice B-Slavíkovice 1:2 (0:2), Obhlídal-Přybil, vlastní

Dražovice B-Bučovice B 0:0

Nížkovice-Hodějice 1:6 (0:0), Chytil-Sedláček 2, Orša 2, Burian, Cenek

Vážany B-Bošovice 1:3 (0:1), Hložek-Koutný, Filla, Brychta

 

IV. třída skupina A 19. kolo:

Radslavice-Milonice 2:1 (2:1), Posolda, Toman-Pacula

Hoštice B-Hamiltony 2:2 (0:0), Autrata, Harásek-Kusala, Kusý

Brankovice B-Lysovice B 0:0

Dražovice C-Slavíkovice B 6:1 (0:1), Horák 3, Nedorostek 2, Češka

Nesovice B-Račice 6:1 (1:1), Plavina 3, Pouč, Rivola, Jangl-Kala

Němčany C-Pustiměř B nehlášeno

 

IV. třída skupina B 19. kolo:

Milešovice-Otnice B 0:2 (0:0), Kalouda Jan, Brávek Luděk

Rašovice B-Křižanovice B 1:10 (0:6), Zeman 2, Kouřil 2, David, Polouček, Ragas, Krátký, Říčánek, Vrána

Křenovice C-Lovčičky B 12:0 (6:0), Hamřík 5, Rotrekl 2, Obhlídal 2, Švanda Dušan, Fuxa, Štefl

Slavkov B-Mouřínov 4:2 (1:1), Čech 2, Šafránek, Konečný-Boháč, Lev

Nížkovice B-Zbýšov 1:5 (0:2), Kutlák Martin-Lindner Miroslav 2, Lačňák Ondřej 3

Kobeřice B-Heršpice 4:0 (1:0), Slabotinský, Hradil, Kadlec, Hadinec

 

Dorost Okresní soutěž skupina A 8. kolo:

Dědice-Nesovice 5:3 (3:1), Trávníček 2, Bánský 2, Adamec Radek-Bodeček, Pěnčík, Horák

Letonice-M.Málkovice 2:1 (0:1), Rotrekl, Cytera-nehlášeno

Hoštice-Vícemilice 7:0 (5:0), Autrata 2, Zmeškal 2, Petružela Vladislav, Hort, Kocourek

Vyškov-Bohdalice 1:1 (0:0), Paštěka-Podaný