Okresní přebor, 23. kolo

Křižanovice-Kučerov 0:0

Letonice-Otnice 1:3 (1:1), Halouzka-Spáčil 2, Kašpařík

Hoštice-Pačlavice 4:2 (0:2), Kubíček 2, Wachtel, Rusňák Tomáš-Hýsek 2

Křenovice-Vícemilice 1:0 (1:0), Novotný

Rousínov B-M.Málkovice 4:1 (1:0), Barták 2, Píšek, Jelínek-Kudlička

Nesovice-Pustiměř 3:3 (2:1), Maruška, Rybnikář, vlastní-Lamkaš, Zbořil Roman, Snídal Petr

Vážany-Kobeřice 3:0 (1:0), Smejsík, Bílek Eduard, Hložek

 

III. třída skupina A, 23. kolo

Ivanovice B-Komořany 5:1 (3:0), Čepička 2, Svoboda 2, Olejníček, Szeliga

Habrovany-Mouchnice 2:2 (2:1), Helleport 2-Elzner, Matula

Ježkovice-Chvalkovice nH 1:0 (0:0), Švarc

Rychtářov-Švábenice 2:1 (1:1), Brunclík Jiří, Dvořák Martin-Novotný

Lysovice-M.Málkovice B 10:2 (5:0), Zapletal 3, Křemeček 2, Mašek 2, Vrána, Rogožan

Bohdalice B-Chvalkovice u B 3:1 (1:0), Drbal Ivan, Mindek, Novák-Novotný

Kroužek-Opatovice 1:5 (1:3), Celý-Lukášek 2, Jelínek, Ondra, Fürst

 

III. třída skupina B, 23. kolo

Velešovice-Šaratice B 10:0 (5:0), Rychlík 3, Kordiovský 2, Novotný 2, Otoupalík, Soják Radek, Skřivánek

Letonice B-Němčany B 1:4 (1:1), Kohoutek Martin-Kopáček, Hynšt, Stehlík, Hošek

Rašovice-Lovčičky 4:1 (3:0), Sekerka 2, Grabovský, Kolar Petr-Urbánek

Křenovice B-Slavíkovice 1:2 (0:2), Obhlídal-Přybil, vlastní

Dražovice B-Bučovice B 0:0

Nížkovice-Hodějice 1:6 (0:0), Chytil-Sedláček 2, Orša 2, Burian, Cenek

Vážany B-Bošovice 1:3 (0:1), Hložek-Koutný, Filla, Brychta

 

IV. třída skupina A, 19. kolo

Radslavice-Milonice 2:1 (2:1), Posolda, Toman-Pacula

Hoštice B-Hamiltony 2:2 (0:0), Autrata, Harásek-Kusala, Kusý

Brankovice B-Lysovice B 0:0

Dražovice C-Slavíkovice B 6:1 (0:1), Horák 3, Nedorostek 2, Češka

Nesovice B-Račice 6:1 (1:1), Plavina 3, Pouč, Rivola, Jangl-Kala

Němčany C-Pustiměř B nehlášeno

 

IV. třída skupina B, 19. kolo

Milešovice-Otnice B 0:2 (0:0), Kalouda Jan, Brávek Luděk

Rašovice B-Křižanovice B 1:10 (0:6), Zeman 2, Kouřil 2, David, Polouček, Ragas, Krátký, Říčánek, Vrána

Křenovice C-Lovčičky B 12:0 (6:0), Hamřík 5, Rotrekl 2, Obhlídal 2, Švanda Dušan, Fuxa, Štefl

Slavkov B-Mouřínov 4:2 (1:1), Čech 2, Šafránek, Konečný-Boháč, Lev

Nížkovice B-Zbýšov 1:5 (0:2), Kutlák Martin-Lindner Miroslav 2, Lačňák Ondřej 3

Kobeřice B-Heršpice 4:0 (1:0), Slabotinský, Hradil, Kadlec, Hadinec

 

Okresní soutěž dorostu skupina A, 8. kolo

Dědice-Nesovice 5:3 (3:1), Trávníček 2, Bánský 2, Adamec Radek-Bodeček, Pěnčík, Horák

Letonice-M.Málkovice 2:1 (0:1), Rotrekl, Cytera-nehlášeno

Hoštice-Vícemilice 7:0 (5:0), Autrata 2, Zmeškal 2, Petružela Vladislav, Hort, Kocourek

Vyškov-Bohdalice nehlášeno

Okresní soutěž dorostu skupina B 17. kolo:

Velešovice-Němčany 5:0 (3:0), Prchán 2, Hačat 2, Kordiovský

Rašovice-Bošovice 2:1 (0:1), Kosař, Svoboda Marek-Medera

Křenovice-Hodějice 6:1 (3:1), Popelák, Hejdůšek, Pokorný, Procházka 3-Prokop

Vážany-Nížkovice 1:0 (0:0), Masnička

 

Okresní soutěž žáků skupina A, 8. kolo

Pačlavice-Švábenice 6:3 (3:2), Vincenc 3, Jurák 2, Staněk-Navrátil, Plšek, Hladký

Ivanovice-M.Málkovice 5:0 (0:0), Kramel 3, Medřický, Zalešák

Hoštice-Pustiměř 9:1 (5:0), Koutníček 4, Oršel 2, Mrnuštík, Kocourek 2-Petržela

Rychtářov-Bohdalice 1:1 (1:1), Ševčík Jiří-nehlášeno

 

Okresní soutěž žáků skupina B, 17. kolo

Křižanovice-Komořany 1:5 (0:3), Krátká Šárka-Adamík 3, Vodák 2

Letonice-Velešovice 3:5 (1:2), Chaloupka 3-Procházka 4, Henek

Rašovice-Hodějice 0:10 (0:3), Bezděk Miroslav 2, Bezděk Martin 2, Florián Miroslav 2, Florián Jakub, Cigánek Josef, Cigánek Adam, Vinklárek

Křenovice A-Vícemilice 5:2 (2:1), Paulík 3, Trávníček, Drápal-Lazor 2

Vážany-Němčany 0:1 (0:0)

 

Okresní soutěž žáků skupina C, 17. kolo

Lovčičky-Otnice 0:11 (0:3), Špunar 3, Levák 2, Dufek 2, Ondra Luboš, Florián, Dobrovolný, Veselý

Milešovice-Šaratice 2:2 (2:0), Ondra Libor, Hes Jakub-Hon Jan, Poné Patrik

Bošovice-Heršpice nehlášeno

Nížkovice-Kobeřice 0:2 (0:1), Jedlička, Jiráček

 

Okresní přebor přípravek-starší, 18. kolo

Rousínov-Bučovice 6:2 (2:0), Divácký 4, Křivánek, Toman-Navrátil, Svoboda

Brankovice-Drnovice B 4:1 (3:0), Vodička 3, Reich-Karas

 

Okresní přebor přípravek-mladší, 17. kolo

Rousínov-Bučovice 9:0 (4:0), Škodák 3, Zima, Přibyl, Bartošek, Knotek 2

Bohdalice-Drnovice A 1:8 (0:2), Korkován-Fialka 3, Adler 3, Vachtl, Plhal

Brankovice-Drnovice B 1:1 (0:1), Hanák-Horváth

 

Okresní soutěž přípravek-smíšená, 15. kolo

Křenovice-Křižanovice 6:3 (3:2), Podsedník 3, Spáčil, Hrdý, Světlovský-Skokan 2, Hamza

 

17. kolo

Křižanovice-Vyškov 5:0 (1:0), Skokan 3, Olša, Cenek

Letonice-Slavíkovice 17:0 (7:0), Selinger 4, Minařík 4, Knapil 3, Machanec 2, Skokan 3, Smažák

Křenovice-Velešovice 4:1 (3:1), Podsedník 4-Palčík

Dražovice-Hodějice 0:11 (0:5), Florián Tomáš 5, Zápotočný 3, Zápotočný Lukáš, Cigánek, Dočekal

Slavkov-Němčany 3:0 (2:0), Durák 2, Divácký