Okresní přebor 24. kolo:

Kučerov-Vážany 2:5 (0:4), Sychra 2-Bílek Miroslav, Tůma Michal, Hladík, Piše Pavel, Bílek Eduard

Kobeřice-Nesovice 1:4 (0:3), Přibyl-Kazimír, Horák, Nezdařilik, Kryštof

Pustiměř-Rousínov B 1:2 (0:1), Adamec František-Hlucháň, Železný,

M.Málkovice-Křenovice nehráno pro nezpůsobilý teren

Vícemilice-Hoštice 3:0 (1:0), Lazor 3

Pačlavice-Letonice 1:3 (1:3), Špatina-Suchánek 2, Ehrenberger

Otnice-Křižanovice 0:0

III. třída skupina A 24. kolo:

Komořany-Kroužek 2:2 (2:0), Szeliga 2-Paulík, Kalousek

Opatovice-Bohdalice B 1:0 (0:0), Lukášem,

Chvalkovice uB-Lysovice 0:5 (0:1), Zapletal 3, Beránek 2

M.Málkovice B-Rychtářov nehráno pro nezpůsobilý terén

Švábenice-Ježkovice 7:0 (7:0), Hladký Lukáš 2, Hladký J. 2, Novotný Petr, Novotný Martin, Weiss, v 50 minutě ukončeno pro malý počet hráčů hostí

Chvalkovice nH-Habrovany 2:0 (1:0), Novák Jiří, Churý, Mouchnice-Ivanovice B 0:0

 

III. třída skupina B 24. kolo:

Šaratice B-Vážany B 3:1 (1:1), Kadlec 2, Kusík-Rusňák

Bošovice-Nížkovice 7:0 (3:0), Filla, Brychta, Haman, Koutný Tomáš, Koutný Michal, Haba, Procházka Roman

Hodějice-Dražovice B 7:1 (4:1), Šlapa, Cigánek Karel, Olša, Prokop 2, Cenek Jan, vlastní-Růžička

Bučovice B-Křenovice B 1:0 (1:0), Horáček Marek

Slavíkovice-Rašovice 6:3 (4:1), Jaroš Martin 3, Přibyl Miroslav, Szeliga Leoš, Skovajsa-Šichtař, Sekerka, Blecha

Lovčičky-Letonice B 2:3 (1:2), Voráč, Ferenc-Svoboda, Kohoutek Pavel, Chalupa

Němčany B-Velešovice 5:1 (1:0), Kopaček Jan 3, Hošek Jakub, Kovařík-Redek

 

IV. třída skupina A 20. kolo:

Milonice-Němčany C 8:1 (3:1), Ulrich 3, Pacula 2, Jabůrek, Soukal, Fridríšek-Modřický

Pustiměř B-Nesovice B 6:3 (4:1), Hůlka 2, Zbořil 2, Kudyn 2-Pouč, Mlčoch

Račice-Dražovice C 2:2 (1:1), Kala 2-Vrána Roman, Nedorostek Jan

Slavíkovice B-Brankovice B 4:1 (1:0), Růžička Radek 2, Klíma Aleš, Nemochovský Luboš–Kutsevych Igor

Lysovice B-Hoštice B 2:5 (0:4), Gryc, Veselý-Lanc, Wachtel 2, Hort 2

Hamiltony-Radslavice 1:2 (0:1), Slezák David-Kremlička Jaroslav, Ševčík Petr

 

IV. třída skupina B 20. kolo:

Otnice B-Kobeřice B 1:2 (0:2), Kalouda-Kunc, Bartalos

Heršpice-Nížkovice B 3:2 (1:1), Zrnečko, Bambásek, Štěpánek Lukáš st.-Červinka, Šebesta

Zbýšov-Slavkov B 4:0 (1:0), Simerský Milan 2, Lačňák Ondřej 2

Mouřínov-Křenovice C 1:4 (0:3), Fišer-Švanda Dušan 3, Hamřík

Lovčičky B-Rašovice B 0:0,

Křižanovice B-Milešovice 2:3 (0:3), Kouřil, Šafařík-Poláček, Gargela, Pospíšil

 

Okresní soutěž dorostu skupina A 13. kolo:

Vyškov-M.Málkovice 8:0 (1:0), Trávníček Michal 2, Paštěka Martin 2, Král Ondřej, Hála David, Štolfa Tomáš, Zezula Tomáš