Okresní přebor 25. kolo:

Otnice-Kučerov 3:1 (1:1), Kašpařík Michal 2, Mikojan-Vít

Křižanovice-Pačlavice 1:0 (1:0), Říhák

Letonice-Vícemilice 2:0 (0:0), Ehrenberger, Jůzek

Hoštice-M.Málkovice 3:1 (0:0), Kubíček, Račanský, Wachtel-Panáček

Křenovice-Pustiměř 0:6 (0:3), Adamec, Barát 2, Marianík, Kudyn, vlastní

Rousínov B-Kobeřice 2:2 (1:1), Železný, Barták-Přibyl, Pokorný

Nesovice-Vážany 2:2 (0:1), Maruška 2-Bílek Eduard 2

III. třída skupina A 25. kolo:

Mouchnice-Komořany 2:0 (1:0), Gardian Pavol, Matula Pavel

Ivanovice B-Chvalkovice nH 2:2 (1:2), Holba Milan, Nevrla-Gotvald, Pokorný

Habrovany-Švábenice 1:6 (0:2), Helleport-Knap 2, Novotný Martin,. Hladký Jan, Jiříček, Stěnička

Ježkovice-M.Málkovice B 2:2 (0:2), Zukal, Tomášek-Kavečka, Korčián

Rychtářov-Chvalkovice uB 4:3 (1:1), Dvořák Martin 2, Kuchtíček Martin, Brunclík Jiří

Lysovice-Opatovice 1:0 (0:0), Zapletal

Bohdalice B-Kroužek 2:3 (1:1), Podaný, Ignačák-Paulík, Vintr František, Kobelka

III. třída skupina B 25. kolo:

Němčany B-Šaratice B 6:0 (3:0), Záruba Miroslav 2, Hynšt 2, Stehlík, Hošek Jakub

Velešovice-Lovčičky 3:0 (1:0), Redek 2, Hana

Letonice B-Slavíkovice 6:0 (2:0), Mihalík, Svoboda, Chalupa B., Spáčil, Bárek Zdeněk 2

Rašovice-Bučovice B 1:8 (0:5), Sekerka-Horáček 2, Kalous 2, Blahutka 2, Holec, Spěvák

Křenovice B-Hodějice 0:5 (0:1), Cenek Jan, Olša Jiří, Sedláček, Uher

Dražovice B-Bošovice 1:2 (0:1), Skřivánek-Haba, Skulínek

Nížkovice-Vážany B 12:0 (5:0), Rychtarík Štefan 4, Urban 3, Kousek, Švestka Robin, Mihula, Berný, Kamínek

IV. třída skupina A 14. kolo:

Lysovice B-Račice 2:1 (1:1), Gryc Zdeněk, Suchomel David-Gryc

21. kolo:

Hamiltony-Milonice 1:1 (0:1), Formánek-Katolický Jaroslav

Radslavice-Lysovice B 2:1 (0:0), Toman, Rogožan-Kowalczyk

Hoštice B-Slavíkovice B 6:2 (3:0), Hronek, Hort, Kolkop, Procházka, Harásek, Lanc-vlastní, Jaroš Martin

Brankovice B-Račice 8:0 (2:0), Letavay, Učeň 3, Novák Luboš, Majerčák 2, Luža

Dražovice C-Pustiměř B 1:1 (0:0), Glatz-Kolář

Nesovice B-Němčany C 1:1 (0:1), Rivola-nehlášeno

IV. třída skupina B 21. kolo:

Křižanovice B-Otnice B 2:3 (1:2), Kroupa, Zeman-Svoboda 2, Kalouda

Milešovice-Lovčičky B 5:0 (2:0), Kraut Roman 2, Novák Antonín, Meszaroš, Pospíšil Petr

Rašovice B-Mouřínov 0:11 (0:6), nehlášeno

Křenovice C-Zbýšov 4:3 (3:1), Švanda Dušan 2, Švanda M., Popelák-Špaček, Simerský, Lindner M.

Slavkov B-Heršpice 2:1 (2:1), Rozsýpal, Půček-Bambásek

Nížkovice B-Kobeřice B 4:3 (0:2), Elbl, Brzobohatý, Fridrich, Kutlák-Ondráček 2, Jeřábek

Okresní soutěž dorostu skupina B 10. kolo:

Němčany-Šaratice 0:9 (0:2), Kovač 5, Hégr 2, Rozbořil, Vlasák

Velešovice-Bošovice 4:2 (2:0), Pazourek 4

Rašovice-Nížkovice 0:7 (0:7), Berný 2, Pavlů, Chytil, Jeřábek, vlastní

Křenovice-Vážany 2:3 (1:1), Kuchyňka 2-Masnička 3