Okresní přebor

5.kolo:

Kobeřice-Pačlavice 5:2 (4:0), Přikryl 2, Karásek Miloš 2, Podaný-Soldán, Keršner

Brankovice-Křenovice 2:0 (1:0), Majerčák Petr 2

Vážany-Kučerov 2:0 (1:0), Hladík, Bílek Miroslav

Pustiměř-Hoštice 1:1 (1:0), Smejkal M.

Nesovice-Lysovice 3:4 (2:1), Pouska, Kratochvíl, Klímek-Křemeček, Veselý, Sychra, Vymazal

Rousínov B-Letonice 3:2 (2:0), Miloška, Hlucháň, Leznar-Zourek Michal, Kučera

Vícemilice-Křižanovice 3:5 (1:3), Lazor Jaromír, Vrána Jiří, Adámek Jan-Ondráček Tomáš 4, Říhák

 

III. třída skupina A

5.kolo:

Opatovice-Ježkovice 2:2 (1:1), Slezák, Ryšánek-Matuška, Zřídkaveselý

Ivanovice B-M.Málkovice 1:2 (1:1),Kříž-Donneberger Jan, Zbořil Miloš

Komořany-Rychtářov 2:1 (0:0), Volgemut 2-Kuchtíček

Habrovany-Chvalkovice nH 1:1 (1:1), Pořízek Jiří-Churý Tomáš

Kroužek-Švábenice 0:4 (0:2), Hladký Lukáš 2, Boniatti, Jiříček

Chvalkovice uB-Bohdalice B 0:8 (0:5), Rožnovský 5, Podaný 2, Ignačák

Mouchnice-Radslavice 0:0

III. třída skupina B

5.kolo:

Lovčičky-Šaratice B 3:0 (2:0), Ferenc, Kotouček, Němec

Nížkovice-Křenovice B 5:2 (2:1), Orálek, Švestka Robin, Kamínek, Berný, Endlicher-Benda, Kocián

Bošovice-Bučovice B 1:1 (1:0), Filla Jiří-Horáček Marek

Rašovice-Slavíkovice 1:2 (1:1), Havlíček-Přibyl, Klíma

Hodějice-Němčany B 2:2 (1:2), Šlapa, Klímek David-Andrla Vojtěch, Andrla Josef

Zbýšov-Letonice B 2:1 (0:1), Dřínovský Martin, Rozbořil Jiří-Pokorný Martin

Dražovice B-Velešovice 2:1 (0:1), Hála Martin, Skřivánek-Otoupalík

 

IV. třída skupina A

5.kolo:

Opatovice B-Milonice 2:5 (0:3), Steiner 2-Pacula 3, Katolický, Soukal

Brankovice B-M.Málkovice B 4:2 (2:0), Sekerka Jaroslav 2, Učeň David, Majerčák-Špičák, Kavečka

Lysovice B-FKD 1:2 (1:0), Vymazal-Rogožan, Pytela

Pustiměř B-Hoštice B přeloženo

Bohdalice C-Švábenice B 1:1 (0:0), Braniš-Grmela

Kroužek B-Račice 4:1 (2:0), Mrázek Petr, Klapal, Vintr Jiří, Skřivánek Jiří st.

Dražovice C-Hamiltony 4:1 (3:1), Nedorostek, Vlach Miroslav, Hála František, vlastní-Zobal

 

 

 

IV. třída skupina B
5.kolo:

Kobeřice B-Mouřínov 0:3 (0:0), Blisa Ondřej 2, Dufek Ladislav

Nížkovice B-Křenovice C 0:8 (0:3), Obhlídal 4, Benda, Škrla, Horáček

Vážany B-Lovčičky B 3:0 (0:0), Hložek, Audy Roman, Matyáš

Slavkov B-Slavíkovice B 5:1 (2:0), Matocha 2, Šafránek, Matyáš, Opletal-Skokan

Otnice B-Milešovice 4:0 (3:0), Kalouda, Svoboda, Fiala, Jochman Jiří

Heršpice-Křižanovice B 2:2 (2:1), Sigmund, Beránek-Florián, Venera

 

Okresní soutěž dorostu skupina A

3.kolo:

Hoštice-Dědice 6:1 (2:1), Autrata 3, Zmeškal 2, Petružela Ondřej-Vičar

Habrovany-Letonice 0:7 (0:5), Polách 2, Kohoutek 2, Kučera Stanislav, Lokaj, Kučera Lukáš

Pustiměř-Bohdalice přeloženo

Dražovice-M.Málkovice 2:1 (0:1), Valehrach Josef, Stuchlík-Kavečka

 

Okresní soutěž dorostu skupina B

3.kolo:

Kobeřice-Slavkov 1:1 (0:0), Kadlec-Zvonek David

Nížkovice-Bošovice 3:0 (1:0), Berný Lukáš 2, Fridrich

Nesovice-Křižanovice 5:5 (3:4), Čundrle, Vašák, Homola Kvapil, Karter-Klimčík 2, Krátký, Říčánek, Chalupa

Vícemilice-Velešovice 1:5 (1:3), Lazor Zdeněk-Kordiovský Jan, Jablonecký Jakub, Mačat Lukáš, Procházka Michal, Secký Radim

 

Okresní soutěž žáků skupina A

3.kolo:

 

Švábenice-Pačlavice 1:4 (0:2), Navrátil Filip-Navrátil Luděk 2, Doležel Pavel 2

Ivanovice-Hoštice 2:5 (1:1), Kramel, Dočkal-Suchomel 2, Koutníček 2, Vidlář

Vyškov C-Bohdalice přeloženo,

Pustiměř-M.Málkovice 5:1 (5:0), Jochan, Sojka, Voříšek 2, Vavro

 

Okresní soutěž žáků skupina B

3.kolo:

Vícemilice-Letonice 1:14 (1:5), Kürti Ondřej-Skoupý 3, Vodák 3, Adamík 3, Skokan 2, Smejkal 2, Machovec

Komořany-Křenovice A 0:12 (0:7), Šmerda 5, Trávníček 3, Drápal 2, Krajpl, Podsedník

Hodějice-Němčany 1:0 (0:0), Cigánek Adam

Křižanovice-Velešovice 0:16 (0:8), Honek 7, Kordiovský 5, Musil 3, Ševčík

 

Okresní soutěž žáků skupina C

3.kolo:

Nížkovice-Šaratice 1:8 (0:4), Dadák-Hřebíček 3, Konečný 2, Bílek, Kropáček Martin, Kropáček Filip

Vážany-Otnice 1:7 (0:3), Spáčil Marek-Špunar Michael 2, Žiška Lukáš 2, Rafaj Zdeněk, Florián Aleš, vlastní

Bošovice-Milešovice 2:4 (0:1), Boháč 2-Ondra, Hes, Kraut 2

Rašovice-Křenovice B 1:1 (0:1), Sekerka-Břeň

Okresní soutěž přípravek skupina A

1.kolo:

Ivanovice-Dražovice 4:1 (3:1), Novotný 2, Holba, Framson-Voborný Martin

3.kolo:

Slavíkovice-Letonice odloženo

Ivanovice-Hoštice odloženo

Habrovany-Bohdalice 4:1 (1:0), Trecha 2, Knotek, Šmerda-Břoušek

Pustiměř-Dražovice 6:2 (4:0), Kudyn 4, Nohel, Jachan-Hrabovský, Juráček.