Okresní přebor

6.kolo:

Pačlavice-Křižanovice 6:0 (2:0), Hýsek 3, Lysko, Vlček, Pučan

Letonice-Vícemilice 1:3 (0:1), Zourek Michal-Gordian 2, Havránek

Lysovice-Rousínov B 0:1 (0:1), Fürst Tomáš

Hoštice-Nesovice 0:0

Kučerov-Pustiměř 1:0 (1:0), Zahradníček

Křenovice-Vážany 1:3 (0:2), Rozkopal-Bílek, Piše, Uher

Kobeřice-Brankovice 0:0

 

III. třída skupina A

6.kolo:

Radslavice-Ježkovice přeloženo na 28. 9. 2007

Bohdalice B-Mouchnice 6:1 (1:0), Werner 2, Paštěka 2, Adamec, Rožnovský-Elzner

Švábenice-Chvalkovice uB 3:1 (2:0), Knap, Jiříček Josef, Kapounek-Pospíšil

Chvalkovice nH-Kroužek 1:5 (0:4), Tůma Luboš-Divacký 4, Vlach

Rychtářov-Habrovany 3:1 (2:1), Vojtek Tomáš, Kuchtíček Martin, Duda Jan-Pořízek

M.Málkovice-Komořany 6:0 (2:0), Vymazal Petr, Kavečka Lukáš, Doupovec, Judas, Zbořil Miloš, Zbořil Jakub

Opatovice-Ivanovice B 4:0 (2:0), Steiner, Slezák, Pospíšil, Ryšánek

 

III. třída skupina B

6.kolo:

Šaratice B-Velešovice 2:4 (1:1), Zouhar Jakub, Zouhar Vojtěch-Radil 2, Reichelt, Redek

Letonice B-Dražovice B 4:2 (3:2), Rotrekl Michal 2, Vodák Milan, Pokorný Martin-Minařík, Hála

Němčany B-Zbýšov 1:4 (0:3), vlastní-Lindner, Kuchyňka, Špaček, Rozbořil

Slavíkovice-Hodějice 1:7 (1:0), Jaroš-Sedláček Michal 5, Olša, Klímek

Bučovice B-Rašovice 4:0 (3:0), Nedoklanov 3, Hanzl

Křenovice B-Bošovice 0:5 (0:1), Filla 3, Skulínek, Tesáček

Lovčičky-Nížkovice 0:0

 

IV. třída skupina A

6.kolo:

Milonice-Hamiltony 4:3 (1:1), Ulrich 2, Pacula, Strnad-Zobal, Formánek Pavel, Formánek Petr

Račice-Dražovice C 0:2 (0:2), Levíček Jan 2

Švábenice B-Kroužek B 3:0 (2:0), Jiříček Martin, Špinar

Hoštice B-Bohdalice C 5:2 (3:0), Hort 2, Harásek 2, Filip

FKD-Pustiměř B 7:0 (5:0), Pytela 3, Švanda 3, Zbořil Zbyněk

M.Málkovice B-Lysovice B 3:0 (1:0), Kapounek 2, Špičák

Opatovice B-Brankovice B 0:4 (0:3), Učeň 2, Sekerka 2

 

IV. třída skupina B

6.kolo:

Mouřínov-Křižanovice B 1:3 (0:1), Vykoukal Vlastimil-Ragas, Říčánek, Kouřil

Milešovice-Heršpice 4:2 (2:2), Kladňák 2, Kraut, Hampl, vlastní-Sigmund, Dostal

Slavíkovice B-Nesovice B 2:3 (0:2), Křivánek, Kapounek-Kryštof, Plavina, Jangl

Lovčičky B-Slavkov B 3:4 (0:2), Hudec Martin 2, Voráč-Matyáš 2, Lysák, Vrána

Křenovice C-Vážany B 2:1 (0:0), Štefl Milan 2-Audy Leoš

Kobeřice B-Nížkovice B 7:0 (2:0), Ondráček 3, Kunc 2, Hradil, Urban

 

Okresní soutěž dorostu skupina A

4.kolo:

Dědice-M.Málkovice 0:2 (0:2), Posolda, Krejčiřík

Bohdalice-Dražovice 4:3 (3:1), Vaněk, Plhal, Tesař, Vrána-Valehrach 3

Letonice-Pustiměř 4:1 (0:1), Lokaj, Kučera Luboš 2, Polach Milan-Juráček

Pačlavice-Habrovany 12:0 (3:0), Vajda 6, Grepl 3, Bulant 2, Navrátil Luděk

 

Okresní soutěž dorostu skupina B

4.kolo:

Slavkov-Velešovice 5:0 (2:0), Maláč, Lysák, Štěrba, Hejdušek, Zachoval

Křižanovice-Vícemilice 6:3 (3:1), Klimčík 2, Cenek 3, Krátký-Nový 2, Lazor

Bošovice-Hodějice 1:4 (0:1), Hrozek-Bezděk 2, Prokop, Proch

Kobeřice-Nížkovice 0:3 (0:1), Berný Lukáš, Jeřábek, Horák

 

Okresní soutěž žáků skupina A

4.kolo:

Pačlavice-M.Málkovice 8:0 (3:0), Štěrba 3, Petřek 2, Zigo, Veselý 2

Bohdalice-Pustiměř 2:4 (1:4), Neděla Vojtěch 2-Sedláček 2, Vavro 2

Hoštice-Vyškov C 6:1 (3:1), Kopníček 4, Kocourek, Oršel-Hróza

Švábenice-Ivanovice 0:0

Okresní soutěž žáků skupina B

4.kolo:

Letonice-Velešovice 1:6 (0:2), Adamík-Honek 4, Kordiovský 2

Němčany-Křižanovice přeloženo na 19. 9. 2007

Křenovice A-Hodějice 3:0 (2:0), Šmerda 2, Trávníček

Vícemilice-Komořany 2:10 (1:4), Bárek Filip, Kürti Ondřej-Orálek 8, Vlasák, Jantač

 

Okresní soutěž žáků skupina C

4.kolo:

Šaratice-Křenovice B 6:1 (4:1), Orság 2, Hřebíček, Konečný, Málek, vlastní-Hégr

Milešovice-Rašovice 3:0 (1:0), Ondra , Kraut, Krejzl

Otnice-Bošovice 12:1 (3:0), Fiala Petr 4, Špunar 2, Žilka 2, Rafaj, Dufek, Levák, Žiška-Šebesta

Nížkovice-Vážany 1:1 (1:1), Zvonek-Vonášek

 

Okresní přebor starších přípravek

1.kolo:

Brankovice-Rousínov 0:3 (0:0), Přibyl, Malý, Škodák

 

2.kolo:

Brankovice-Vyškov A 2:5 (1:2), Vodička, Hanák-Ryšavý 2, Melko 2, Karas

 

4.kolo:

Rousínov-Vyškov B 0:4 (0:2), Adler 3, Plhal

Vyškov A-Bučovice 9:2 (3:1), Šuba 2, Kudyn 2, Obruča 2, Melko 2, Höfer-Svoboda, Šiler

 

Okresní přebor mladších přípravek

1.kolo:

Brankovice-Rousínov 0:5 (0:2), Kozel 2, Bartošík, Říčánek 2

 

2.kolo:

Brankovice-Vyškov A 0:6 (0:5), Sedlák 3, Horváth, Slunský L., Slunský M.

 

4.kolo:

Rousínov-Vyškov B 0:9 (0:3), Sedlák 4, Lukášek 2, Melko 2, Kramer

Vyškov A-Bučovice přeloženo