Okresní přebor 9. kolo:

Vážany-Pačlavice 5:0 (2:0), Piše 2, Bílek M, Uher, Audy Roman

Pustiměř-Brankovice 1:0 (0:0), Zbořil Roman

Nesovice-Kobeřice 0:3 (0:1), Urban Jiří, Jelínek Jaroslav, Přibyl Pavel

Rousínov B-Křenovice 1:4 (0:1), Fürst-Rozkopal 2, Hošek, Kolesnáč

Vícemilice-Kučerov 1:1 (1:0), Havránek-Zahradníček

Křižanovice-Hoštice 2:0 (1:0), Říhák, Ondráček Tomáš

Letonice-Lysovice 2:1 (2:0), Berky Denis 2-Křemeček

III. třída skupina A 9. kolo:

Komořany-Ježkovice 2:1 (1:0), Knapil 2-Slavíček

Habrovany-Ivanovice B 0:2 (0:2), Valach, Hanák

Kroužek-Opatovice 0:0

Chvalkovice uB-M.Málkovice 1:2 (0:0), Němeček-Kavečka 2

Mouchnice-Rychtářov 1:3 (0:2), Vitoul-Kolmačka, Štrajt, Masařík

Radslavice-Chvalkovice nH 3:1 (1:0), Posolda 3-Novák Pavel

Bohdalice B-Švábenice 2:2 (2:1), Podaný, Doušíček-Boniatti, Jiříček

III. třída skupina B 9. kolo:

Bošovice-Šaratice B 6:3 (0:1), Brychta 3, Čamlík, Procházka R., Filla-Kováč 3

Rašovice-Nížkovice 5:1 (2:0), Kolár 2, Paseka, Šichtář, Svoboda Tomáš-Urban

Hodějice-Lovčičky 2:4 (1:0), Cenek, Sigmund-Navrátil, Hanák, Voráč, Buchta

Zbýšov-Křenovice 1:1 (1:1), Lindner Miroslav-Kocián

Dražovice B-Bučovice B 6:0 (4:0), Skřivánek 2, Gottvald, Vlach Miloš, Svoboda, Voborný

Velešovice-Slavíkovice 3:3 (1:1), Redek 2, Novotný-Jaroš, Nemochovský, Pezlar

Letonice B-Němčany B 1:2 (1:1), Rotrekl Michal-Čermák, Kopáček

IV. třída skupina A 9. kolo:

Lysovice B-Milonice 3:3 (1:0), Hruška Václav, Matula Petr, Hynšt Vladimír-Katolický Jaroslav, Pacula Petr, Jabůrek Tomáš

Pustiměř B-Brankovice B 2:5 (0:4), Kudyn Jaroslav, Jelínek Michal-Sekerka 2, Učeň, Vejrosta, Majerčák

Bohdalice C-Opatovice B 2:1 (1:1), Lysý, Novotný-Kala

Kroužek B-M.Málkovice B 0:6 (0:3), Špičák 2, Crhonek Vlastimil, Kudlička Kamil, Hrazdíra, Helt

Dražovice C-FKD 1:2 (0:1), Vlach Aleš-Zbořil Zbyněk, vlastní

Hamiltony-Hoštice B 3:2 (0:1), Bebar 2, Nudčenko-Stoklasa, Labuda

Račice-Švábenice B 3:1 (0:1), Raška, Kala, Trnka-Orel

IV. třída skupina B 9. kolo:

Vážany B-Mouřínov 0:4 (0:1), Boháč, Vykoukal Vlastimil, Blisa, Navrátil

Slavkov B-Nížkovice B 5:0 (2:0), Klimek 2, Holásek 2, Šafránek

Nesovice B-Kobeřice B 2:1 (0:0), Pouč, Kryštof-Kadlec

Otnice B-Křenovice C 0:0

Heršpice-Lovčičky B 4:0 (1:0), Hromada David 2, Dostal Miroslav, Beránek Rudolf

Křižanovice B-Slavíkovice B 3:0 (2:0), Ondřík 2, Říčánek

Okresní soutěž dorostu skupina A 6. kolo:

Dědice-Bohdalice 1:4 (0:0), Sumec-Švéda, Vaněk, Paštěka, Tesař

7. kolo:

Habrovany-Dědice 1:4 (0:2), Kocourek-Vičar 2, Sedlařík, Bánský

Dražovice-Hoštice 1:1 (0:0), Valehrach Jakub-Autrata

M.Málkovice-Pačlavice nehlášeno

Bohdalice-Letonice 4:3 (2:1), Vaněk, Drbal, Paštěka 2-Kohoutek 2, Kučera

Okresní soutěž dorostu skupina B 7. kolo:

Hodějice-Slavkov přeloženo na 27. 10. 2007

Nesovice-Nížkovice 3:3 (2:2), Čundrle, Homola M., Kvapil-Berný 2, Fridrich

Vícemilice-Kobeřice 2:4 (2:1), Kürti Jan, Lazor-Kadlec Tomáš 3, Redl

Velešovice-Bošovice 0:3 (0:1), Hromek, Žbánek, Kovář

Okresní soutěž žáků skupina A 7. kolo:

Vyškov C-Pačlavice 5:5 (1:3), Vrbka 4, Brtníček-Doležel 2, Navrátil, Petřek, Obhlídal

Pustiměř-Ivanovice 0:1 (0:0), Kramel

M.Málkovice-Švábenice nehlášeno

Bohdalice-Hoštice 0:10 (0:5), Koutníček 5, Kocourek, Biličková, Suchánek, Chomoucký, Oršel

Okresní soutěž žáků skupina B 7. kolo:

Hodějice-Letonice 4:1 (0:1), Bárková Erika 3, Zápotočný Ladislav-Adamík Tomáš

Křižanovice-Komořany 4:1 (3:1), Kukla, Hanák, Svoboda, Smažák-Dufek

Velešovice-Vícemilice 16:0 (10:0), Kordiovský 7, Honek 5, Musil 3, Ševčík

Němčany-Křenovice A 1:14 (0:9), Pavlík 7, Trávníček 3, Šmerda 2, Krajpl 2

Okresní soutěž žáků skupina C 7. kolo:

Bošovice-Šaratice 3:1 (1:0), Boháč, Štipčák, Šebesta-Kropáček

Rašovice-Vážany 0:1 (0:0), Miksa

Křenovice B-Nížkovice 1:2 (0:0), Chaloupka-Hrbek, Dadák

Milešovice-Otnice 2:5 (2:1), Bouška, Krejzl-Špunar, Žilka, Navrátil, Dufek 2

Okresní přebor starších přípravek 7. kolo:

Bučovice-Vyškov B 6:1 (3:0), Jetelina, Adler 3, Hudec, Hauzner-Wachtel

Vyškov A-Brankovice 14:0 (5:0), Kudýn 4, Melko 3, Korec 2, Ryšavý 2, Verner 2, Obruča

Okresní přebor mladších přípravek 6. kolo:

Vyškov B-Vyškov A 5:3 (3:2), nehlášeno

7. kolo:

Bučovice-Vyškov B 0:3 (0:2), nehlášeno

Vyškov A-Brankovice 11:2 (7:1), Rogožan 2, Klvač 2, Horváth, Ohanyan 2, Setinský, Slunský 3, Jelínek - nehlášeno