Okresní přebor 12. kolo:

Pačlavice-Hoštice 4:1 (3:0), Pučan 2, Novák, Tilšer-Kubíček

Kučerov-Lysovice 1:3 (1:1), Dorko-Malcher 2, Vymazal Petr

Křenovice-Letonice 0:0

Kobeřice-Křižanovice 3:3 (1:1), Jelínek, Pokorný, Kalouda-Ondráček Tomáš, Zeman, Kohoutek

Brankovice-Vícemilice 2:0 (1:0), Sekerka Jaroslav, Opelt Pavel

Vážany-Rousínov B 0:3 (0:1), Minařík 2, Žoček

Pustiměř, Nesovice 3:2 (2:1), Adamec František, Smejkal Michal, Snídal Petr-Machálek, Pinkava

 

III. třída skupina A 12. kolo:

Ježkovice-Chvalkovice na Hané 3:2 (1:1), Nejezchleb 2, Majchrák-Churý Dušan, Šimeček

Rychtářov-Švábenice 1:2 (1:1), Vojtek Tomáš - Knap, Jiříček

Moravské Málkovice-Bohdalice B 5:1 (3:1), Vymazal 2, Štěrba Pavel, Doležel Martin, Zbořil Miloš-Verner

Opatovice-Radslavice 1:0 (1:0), Maitner

Ivanovice na Hané B-Mouchnice 10:1 (6:0), Valach 4, Vybíral 2, Hanák 2, Kříž 2-Bleš

Komořany-Chvalkovice u Bučovic 4:0 (2:0), Volgemut 2, Milich 2

Habrovany-Kroužek 1:2 (1:1), Ševčík-Paulík, Szeliga

 

III. třída skupina B 12. kolo:

Šaratice B-Slavíkovice 5:0 (5:0), Dolák Petr 2, Karásek, Veverka, Daniel

Bučovice B-Němčany B 2:0 (2:0), Horáček 2

Křenovice B-Letonice B 1:2 (1:1), Benda-Krejčíř, Kohoutek

Lovčičky-Velešovice 1:4 (0:2), Ferenc-Pazourek 2, Novotný, Redek

Nížkovice-Dražovice B 4:5 (1:2), Švestka Robin 2, Kamínek, Kousek-Křivánek 4, Valehrach Jakub

Bošovice-Zbýšov 3:2 (2:1), Tesáček, Filla, Koutný Michal-Rozbořil 2

Rašovice-Hodějice 0:5 (0:4), Sigmund Petr 2, Sedláček, vlastní 2

 

IV. třída skupina A 12. kolo:

Milonice - Hoštice/Heroltice B 2:2 (0:1), Ulrich 2 - Dědek Michal, Hort Václav

FKD - Švábenice B 4:1 (3:0), Zbořil Zbyněk 3, Lecián-Grmela

Moravské Málkovice B-Račice 7:1 (4:0), Kapounek 3, Špičák 2, Štěrba Pavel, Crhonek-Sobek Marcel

Opatovice B - Hamiltony 2:3 (1:2), Kala, Steiner - Křehlík, Nudčenko, Formánek

Brankovice B - Dražovice C 3:1 (1:0), Majerčák Petr 2, Učeň – Červinka

Lysovice B - Kroužek B 1:3 (0:1), Lukeštík David - Szeliga 2, Paulík

Pustiměř B - Bohdalice C 4:4 (1:2), Kavečka, Indrych, Vávra, Kudyn - Branišek 2, Studnař, Fridrich

 

IV. třída skupina B 12. kolo:

Mouřínov-Slavíkovice B 4:1 (0:1), Vykoukal Vlastimil 2, Navrátil, Boháč-Klimpl

Křenovice C-Milešovice 3:3 (0:1), Drápal, Škrla, Procházka-Kraut, Hampl, Vach

Kobeřice B-Křižanovice B 1:2 (0:1), Slabotinský-Petřík, Ragas

Nížkovice B-Heršpice 1:1 (0:0), Elbl-Hromada

Vážany B-Otnice B 2:3 (0:1), Hložek 2-nehlášeno

Slavkov B-Nesovice B 2:2 (1:2), Vrána Luděk, vlastní-Pěnčík, Pouč

 

Okresní soutěž dorostu skupina A 3. kolo:

 

Pustiměř - Bohdalice 0:1 (0:0), Vala Martin

 

Okresní soutěž dorostu skupina B 7. kolo:

Hodějice - Slavkov 2:4 (0:3), Cigánek, Proch - Mazal, Lysák, Maláč, Honek.