Hrál jsem za žáky v Drnovicích, potom jsem z ligového dorostu přešel do Slovácka, pak už v mužích přes Vítkovice do Hranic. Hrál jsem moravskoslezskou ligu v Mutěnicích, pak druhou ligu v Sokolově. Pak přišlo zranění a FC Vrchovina a do Vyškova už jsem došel zase z Bohdalic.

Kolik zápasů jste odehrál ve druhé lize a proč je další štací Vyškov?

Těch zápasů je patnáct v dresech Vítkovic a Sokolova. Další možnou šňůru přerušilo zranění. Pro Vyškov mě kontaktoval trenér Zbořil právě proto, že věděl o mých zdravotních potížích a nabídl mně možnost se tady rozehrát. Já jsem neváhal ani vteřinu. V této situaci je to pro mě optimální nabídka.

Soudě podle vašeho způsobu hry jste už zdravotně v pořádku?

Měl jsem poraněný křížový vaz v koleně. Ano, teď jsem už v pohodě, koleno perfektně drží. Mohu hrát naplno.

Splňuje Vyškov zatím vaše představy?

Jsem spokojený, příprava byla velice kvalitní. Taková, jakou mám rád, byli jsme převážně na hřišti a hodně jsme dělali s balónem. To je lepší, než někde běhat po lesích. Ale musím upozornit, že pro mě tady žádné novinky nebo překvapení nejsou. Já Vyškov samozřejmě velmi dobře a dlouho znám. Zápasů áčka jsem viděl hodně a vím, že se tu snaží dávat šanci svým odchovancům. I teď přišlo několik šikovných mladých hráčů.

Jak hodnotíte generálku s Hulínem?

Myslím, že jsme podali dobrý výkon a uhráli i dobrý výsledek. A mohli jsme i vyhrát, šancí jsme měli hodně.

Jednu i vy. Stál jste asi metr před brankářem a vypadalo to, že Dostálkův centr můžete tečovat, ale míč jste pustil.

Vnímal jsem, že gólman je kousek za mnou a myslel jsem, že když to pustím, tak nebude stačit zareagovat. Bohužel spadlo mu to přímo do náruče.

ČTĚTE TAKÉ: Trenér fotbalistů MFK Vyškov Zbořil hlásí: jsme nachystaní dobře