V zápasech dalších dvou zástupců Vyškovska padalo hodně branek, ale radost z toho měli jen příznivci Dražovic. Šaratičtí nenavázali na dvě předchozí vítězství a z Podivína si odvezli potupnou sedmičku.

Bučovice – Slavkov 1:0

Poločas: 0:0. Branka: 81. Nový. ČK: 59. Horáček (Sl.)

Bučovice: Hanák – M. Kachlík (87. Vrábel), Mikulášek, Hanousek, Chalabala – Brožina, T. Kachlík, Štrublík (71. Nový), Handlíř – Bodeček (90. Šprta), Kudyn (90. Koudelka).

Slavkov: Dolíhal – Michálek (45. Krejčí), Lysák, Opletal, Líznar – Puček, Horáček, Houšť, Havránek – Opletal (75. Kučera), Matocha.

Dvacet minut před koncem Kachlík poslal na hřiště za Štrublíka MilanaNového a ten po deseti minutách stanovil konečné skóre, když pohotově zblízka „uklidil" do branky odražený míč. Při remíze Dubňan v Miloticích jsou Bučovičtí opět první v tabulce, ale jejich trenér důvod k ovacím neviděl. „Opět jsme odehráli zápas bez aktivního pohybu a fotbalové chuti. Remízový zápas jsme strhli ve svůj prospěch trochu se štěstím až v samotném závěru," konstatoval bučovický lodivod.

Tradiční derby mnoho fotbalové krásy nenabídlo. Na hráčích obou týmů byla viditelná nervozita a obavy, aby něco nepokazili. Hosté hráli od 59. minuty v deseti hráčích, když po faulu na Handlíře viděl hostující Horáček druhou žlutou a následně červenou kartu. Hosté se pak víc zaměřili na důslednou defenzívu v organizovaném obranném bloku, s níž si domácí dlouho nevěděli rady. Slavkov navíc dokázal vyrážet k nebezpečným protiútokům, z nich mohl, podle slov trenéra Jaromíra Pitáka, zápas rozhodnout ve svůj prospěch. „Ztratili jsme bod a pokud budu brát šance v zápase, tak si troufám říct i všechny tři. Bučovice mě svým herním pojetím zklamaly. Jejich postavení v tabulce a bodový zisk sliboval lepší hru. K ničemu jsme je nepustili a domácí se omezili jen na nakopávané míče od stopera Hanouska nebo na dlouhé auty do pokutového území. Všechno jsme dokázali pokrýt a navíc si vytvořit šance, které jsme bohužel neproměnili. To, že dali domácí gól v závěru zápasu, bylo jen vyústěním jejich tlaku po nákopech do šestnáctky. Tam jsme prohráli hlavičkový souboj a domácí dotlačili míč do sítě. Přestože jsme hráli od 60. minuty v deseti, domácí jsme přehrávali a měli jsme dobré brejkové situace na vstřelení gólu," litoval promarněných šancí Piták.

Dražovice – Břeclav B 5:0

Poločas: 1:0. Branky: 15. T. Pelc, 60. a 75. Svoboda, 78. Valehrach, 85. Král.

Dražovice: M. Řepka – Král, M. Jakeš, Měřínský, Pospíšil – Starý, Křap, Škarabela (80. Macháček), Rychlík (76. Valehrach) – T. Pelc, Svoboda.

František Jakeš, trenér Dražovic: „Jak už to u rezervy Břeclavi bývá, nastoupilo proti nám mužstvo mladíků. První poločas měli hosté více ze hry, ale vyloženou šanci si nevypracovali. Naopak my jsme mohli vstřelit několik branek, ale přečíslení dva na jednoho, respektive tři na dva, jsme vždy vyřešili špatně. Druhou půli jsme přidali několik branek a za stavu 3:0 hosté rezignovali. Škoda, že jsme v zakončení někdy až příliš zbrklí, skóre mohlo být podstatně vyšší."

Podivín – Šaratice 7:3

Poločas: 3:1. Branky: Martenčík a Švestka 2, Dohnal, Očenášek, Stojkovič – Štěpánek 2, Smetana. ČK: 60. Polášek (Šar.)

Šaratice: Rettegy – Rozbořil, Cenek, J. Kalouda, Bukáček – Galia, P. Kalouda – Smetana, Štěpánek (65. Kopunec), Yagupa (50. Polášek) – Matoušek.

Martin Galia, kapitán Šaratic: „Výsledek hovoří za vše. Podivín byl lepší i bojovnější a důraznější, ale stejně jsme se o lepší výsledek připravili sami hrubými individuálními chybami."