Výsledek?

Celkem devět branek, z toho hned sedm v síti gólmana Rousínova.
Brankostroj favorita Moravskoslezské fotbalové ligy se však rozjel až po dvaceti odehraných minutách, kdy soupeře načal mutěnický kapitán Rudolf Obal.

Ještě do konce prvního poločasu přidali Mutěničtí další tři branky.
„Po třetím gólu bylo utkání jednoznačné,“ potvrdil trenér Vinařů Peter Vlček.

Po brance Dombiho a druhé trefě kapitána Obala v 61. minutě zápasu zněl výsledek pro Rousínov katastrofálně – 6:0 z pohledu týmu MSFL.

Vzápětí sice hráči Rousínova snížili, o výsledku zápasu už ale bylo dávno rozhodnuto.

Mužstvo Mutěnic nastoupilo s uvažovanou exotickou posilou, argentinským rodákem Javierem Martinellim, který také vsítil poslední gól Vinařů. Tento hráč podle trenéra Vlčka přišel z Argentiny a má zkušenosti z nižší francouzské ligy.

Rousínovský trenér Petr Krahulec výsledek z 2:7 nevidí nijak tragicky. „Ze začátku to vypadalo docela dobře. Pak jsme však během čtyř minut dostali dva góly a bylo po zápasu. Je poznat, že s přípravou teprve začínáme, kdežto soupeř už ladí formu na mistrovské zápasy,“ řekl lodivod Framozu.