Tentokrát šlo o postup do 1. kola celostátního poháru MOL Cup, kam Rousínovští postoupili jako vítěz krajského poháru na jižní Moravě.

MOL CUP – předkolo
TJ Tatran Rousínov
– TJ Slovan Bzenec 0:4
Poločas: 0:4. Branky: 10. a 44. Kasala, 22. Zůbek, 27. Knotek. Rozhodčí: Mrkvica – Brezáni, Půček. ŽK: Kříž, Líznar, Rozehnal. Diváků: 100.
Rousínov: Řepka – Imramovský, Kříž, Rozehnal, Zbořil – Pohanka (46. Suchý), Líznar, Mikeš (46. Svoboda), Chlup – Florian – Obruča (61. Čadílek). Trenér: Milan Boušek.

Břeclav hraje jihomoravskou divizní skupinu D, Bzenec středomoravskou E. S Břeclavi Tatran držel krok v prvním poločase, ve druhém inkasoval čtyři góly. S mužstvem ze Slovácka to bylo naopak, hosté čtyřmi góly rozhodli už do přestávky.

Před startem krajského přeboru sehraje Rousínov poslední přípravné utkání. V Bratislavě se v sobotu utká s vítězem Poháru Bratislavského fotbalového svazu ŠK Vrakuňa. Ve slovenském hlavním městě bude mít mezinárodní „Superpohár“ výkop v 17.30 hod.