KRAJSKÝ PŘEBOR

Kuřim – Rousínov 1:4 (1:2), branky: 24. Kučera – 33. Kupčík, 40. Hartl, 58. Lička, 66. Radil. Rousínov: Řepka – Mrnuštík (73. Lacek), Hartl, Svoboda, Pupp (80. Novotný) – Lička, Kupčík (62. Radil), Žoček, Beneš, Honek – Růžička.

Po ospalém začátku otevřel skóre domácí Kučera, aniž by se o to nějak výrazně zasloužil. Svoboda chtěl odkopnout míč a trefil před sebou stojícího protihráče, od něhož se balón odrazil za překvapeného brankáře Řepku. O šest minut později mohl vyrovnat Lička, který po Růžičkově přihrávce sám před brankou netrefil mezi tyče. I hosté přišli k prvnímu gólu lacino. Centrovaný míč na Růžičku odvrátil brankář Kuřimi jen k nohám Kupčíka, který pohodlně postrčil míč do prázdné branky.

Pět minut před přestávkou otočil skóre Hartl utěšenou přízemní střelou z hranice velkého vápna přesně k tyči. „Trvalo nám dvacet minut, než jsme začali hrát to, co jsme chtěli. Paradoxně nám pomohl vedoucí gól domácích. Hráči pochopili, že takhle to nepůjde. Pak už jim nemůžu moc vytýkat, pokračujeme v pohodě na vítězné vlně," komentoval výsledek trenér hostů Milan Boušek.

I. A TŘÍDA

Bučovice – Podivín 2:0 (1:0), branky: Bodeček, Hanousek. Bučovice: Hanák – Brožina (65. Havránek), Hanousek, M. Kachlík (46. Tichý), Chalabala  – Koudelka, T. Kachlík, Štrublík, Handlíř – Bodeček (65. Kudýn), Bil.

Ladislav Kachlík, trenér: „S vítězstvím jsem spokojený, s výkonem už méně. V mužstvu stále není pohoda, jaká by měla být, což je způsobeno i velkým počtem zraněných hráčů. V dané situaci chceme soutěž důstojně dohrát a pomalu se připravovat na další ročník."

Bořetice – Slavkov 4:0 (2:0), branky: Dombi, Hejl, Horecký, Otáhal. Slavkov: Plchut – Michálek, Krejčí, Drobný, Barák – Lysák, Ondruška, Holásek, Líznar – Matocha, Strnad.

Jiří Půček, vedoucí mužstva: „Pořád máme příliš mnoho zraněných, což má za následek podobné výsledky. Tento odpovídá předvedené hře. Nějaké šance jsme sice měli, ale bohužel bez vstřelené branky."

I. B TŘÍDA

Podolí – Bohdalice 0:0. Bohdalice: Štěpán – Jašíček, Prachař, Pospíšil, J. Drbal – Usnul, Sádlík (70. Pacejka), Podaný, Ondráček (52. Kummer) – Smejkal (61. I. Drbal), Kolečkář.

Petr Kalousek, trenér: „Po odloženém utkání se Svratkou nám trvalo asi patnáct minut, než jsme se dostali do zápasového tempa, ale i potom jsme předváděli hrozně moc nepřesností a ztracených míčů. Pár náznaků z naší strany měli Usnul, Podaný, Smejkal nebo Kolečkář. Domácí se nás snažili překonat dlouhými míči za obranu, ale v ohrožení byla naše branka pouze z rohových kopů. Druhá půle se kombinačně z naší strany zlepšila, ale ani my jsme pro domácího brankáře moc nebezpeční nebyli. Největší šanci utkání měli po zaváhání našeho mužstva v rozehrávce domácí, když v 89. minutě rozhodčí Pelikán nařídil pokutový kop, který k naší radosti Štěpán zlikvidoval. Sportovně musíme uznat, že remíza průběhu utkání odpovídá."

Blansko B – Švábenice 6:0 (4:0), branky: Jarůšek 2, Beneš, Buchta, Morký, Skoupý. Švábenice: Knap – Pospíšil, Orel, Přecechtěl, Szeliga – Kuška, Gruber, Kuchtíček, Kuchtík – Jiří Stříž, Jan Stříž.

Žarošice – Křenovice 1:1 (1:1), branky: Chromý – Rozkopal. Křenovice: Žák – Klimek, Doležal, Vosmek (22. Pauřík), Drápal – Paleček (82. M. Spáčil), Rotrekl, V. Ledvina, Dvořák (90. Bohata) – L. Ledvina, Rozkopal.