Okresní derby přineslo výborný fotbal. Než se domácí hráči i diváci stačili rozkoukat, bylo to 0:2, ale zhruba od desáté minuty se poločas odehrál prakticky jen na polovině Rousínova. Ve 22. minutě se uvolnil Kopunec a střelou po zemi snížil. Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal. V 73. minutě se k odraženému míči dostal Kopunec a nádhernou střelou z dvaadvaceti metrů vymetl šibenici.

Ze značky pokutového kopu se pak za domácí trefili Chlup, Holásek, Houšť a Kopunec, za hosty Buršík a Kuklínek. Neúspěšní byli Hráček resp. Kalouda a Fiala.

Semifinále je na programu 18. května a soupeřem Slavkovských budou Boskovice nebo Bořetice nebo jeden z dvojice Kyjov – V. Pavlovice, kteří hrají 11. května.