Výsledky posledního podzimního kola okresních fotbalových soutěží:

Okresní přebor

14. kolo: Radslavice-Pačlavice 2:3 (0:2), nehlášeno, Dražovice B-Vážany 1:3 (1:1), Skřivánek – Lysák 2, Andrla, Křižanovice-Velešovice 5:1 (3:1), Bartovanec 2, Kohoutek, Sigmund, Šichtář – Novotný, Vícemilice-Brankovice 2:0 (0:0), Lazor, Přibylík Martin, Švábenice-Nesovice 7:1 (2:1), Hladký Jan 2, Jičínský Richard 2, Gruber Milan, Hladký Lukáš, Novotný Petr – Maruška Marián, Letonice-Otnice 3:6 (1:3), Berky, Lokaj, Spáčil Petr – Spáčil Radek 3, Juračka, Kropáček, Struha, Pustiměř-Lysovice 2:1 (1:1), Kubíček 2 – Ambroz.
1. Švábenice 14 14 0 0 65:6 42
2. Pustiměř 14 9 2 3 33:16 29
3. Vážany 14 8 3 3 46:27 27
4. Otnice 14 8 2 4 42:22 26
5. Pačlavice 14 7 4 3 35:25 25
6. Vícemilice 14 8 1 5 30:21 25
7. Brankovice 14 7 1 6 36:24 22
8. Lysovice 14 5 4 5 29:16 19
9. Křižanovice 14 5 4 5 24:30 19
10. Letonice 14 3 4 7 21:33 13
11. Radslavice 14 3 3 8 23:43 12
12. Nesovice 14 3 2 9 13:43 11
13. Velešovice 14 1 2 11 13:44 5
14. Dražovice B 14 0 2 12 12:72 2

III. třída – skupina A

14. kolo: Lysovice B-Bohdalice B nehráno, Rychtářov-Dědice 0:3 (0:0) – Měřinský 2, Höfer Marek, Hoštice-Ježkovice 10:0 (7:0), Orban 3, Doležal 2, Hanák 2, Lanc, Suchánek, Wachtel, FKD B-Kučerov 1:1 (0:0), nehlášeno,Habrovany-M.Málkovice 2:1 (2:0), Luska, Pořízek Michal- Čelachovský, Opatovice-Chvalkovice nH 3:1 (0:1), Fürst, Lukášek, Novotný – Holíš, Pustiměř B-Komořany 0:3 (0:1) – Sedlák 2, Hrdlička.
1. FKD B 14 10 3 1 42:22 33
2. Dědice 14 9 3 2 47:21 30
3. Kučerov 14 7 5 2 39:23 26
4. Bohdalice B 13 7 3 3 45:26 24
5. Opatovice 14 7 3 4 44:31 24
6. Hoštice 14 6 4 4 41:26 22
7. Lysovice B 13 6 2 5 31:26 20
8. Komořany 14 5 2 7 26:34 17
9. M.Málkovice 14 5 2 7 28:38 17
10. Chvalkovice nH 14 4 4 6 25:28 16
11. Rychtářov 14 4 3 7 27:33 15
12. Habrovany 14 4 1 9 20:43 13
13. Ježkovice 14 3 0 11 20:64 9
14. Pustiměř B 14 2 1 11 16:36 7

III. třída – skupina B

14.kolo: Slavkov B-Bošovice nehráno, hosté se nedostavili, Kobeřice-Vážany B 6:1 (3:1), Pokorný 2, Kadlec, Piňos, Spáčil, Urban – Lysák, Nížkovice-Kroužek 1:0 (1:0), Švestka, Hodějice-Lovčičky 0:3 (0:2) – Vruml 2, Maleňák, Mouřínov-Němčany 7:0 (3:0), Blisa Ondřej, Boháč Jan, Dufek, Fučík, Lev Petr, Navrátil Rostislav, Navrátil Marek, Letonice B-Slavíkovice 3:2 (1:1), Mihalík Michal 3 – Brokeš 2, Křenovice B-Zbýšov 0:4 (0:2) – Kříž 3, Popelák.
1. Mouřínov 14 12 2 0 48:12 38
2. Kobeřice 14 10 0 4 42:17 30
3. Slavkov B 13 9 1 3 37:18 28
4. Zbýšov 14 9 1 4 31:20 28
5. Letonice B 14 8 1 5 41:29 25
6. Slavíkovice 14 5 3 6 31:29 18
7. Bošovice 13 5 2 6 23:31 17
8. Lovčičky 14 4 4 6 29:41 16
9. Kroužek 14 4 3 7 26:34 15
10. Hodějice 14 4 2 8 20:32 14
11. Nížkovice 14 3 4 7 20:27 13
12. Křenovice B 14 3 3 8 20:35 12
13. Vážany B 14 3 2 9 24:39 11
14. Němčany 14 3 2 9 24:52 11

IV. třída – skupina A

14. kolo: Ivanovice B-Pačlavice B 2:2 (0:1), Kramel, Valach – Bulant, Vrána, Milonice-Dědice B 4:0 (2:0), Vaněk 2, Jabůrek, Jelínek, Hoštice B-Kroužek B 4:1 (3:1), Petružela 3, Čápek – Havlíček, Račice-Brankovice B 4:2 (2:0), Vičar 2, Gryc, Kudlička – Majerčák, Učeň, Švábenice B-Nesovice C 4:0 (2:0), Grmela Ladislav, Kolmačka Radek, Novotný Martin, Orel Tomáš, Opatovice B-Bohdalice C 3:2 (0:1), Šváb 2, Štofko – Langhammer, Záruba, Chvalkovice u B-M.Málkovice B 3:1 (0:1), Handlíř, Kvapil, Němeček Ladislav- Held.
1. Pačlavice B 14 12 1 1 54:19 37
2. Ivanovice B 14 11 2 1 55:16 35
3. Račice 14 10 1 3 44:23 31
4. Švábenice B 14 9 3 2 45:20 30
5. Milonice 14 9 1 4 52:17 28
6. Chvalkovice u B 14 7 3 4 22:20 24
7. Brankovice B 14 6 2 6 23:33 20
8. Kroužek B 14 6 1 7 26:40 19
9. Nesovice C 14 6 0 8 21:24 18
10. Hoštice B 14 4 0 10 21:37 12
11. Opatovice B 14 4 0 10 22:48 12
12. M. Málkovice B 14 2 2 10 24:48 8
13. Dědice B 14 2 0 12 17:46 6
14. Bohdalice C 14 2 0 12 25:60 6

IV. třída – skupina B

14. kolo: Nížkovice B-Bošovice B 1:2 (0:0), Černý – Hložek, Hrozek, Kobeřice B-Heršpice 4:2 (3:2), Kadlec 2, Ondráček Jaromír st., Redl – Dostal, Hromada, Křižanovice B-Rašovice 1:1 (0:0), Bambásek – Kolár, Vícemilice B-Slavíkovice B 6:1 (2:1), Hanák Miroslav ml., Houšť Martin, Kürti Jan, Novotný František, Nový Radomír, Šmedek Vítězslav- Coufal, Velešovice B-Nesovice B 1:1 (0:0), Šebela – Maruška, Křenovice C-Otnice B 5:0 (1:0), Maděra 3, Urban 2, Milešovice-Zbýšov B nehlášeno.
1. Heršpice 14 10 2 2 37:21 32
2. Křenovice C 14 9 3 2 49:23 30
3. Rašovice 14 9 2 3 47:22 29
4. Křižanovice B 14 8 2 4 47:27 26
5. Velešovice B 14 6 5 3 36:33 23
6. Kobeřice B 14 6 1 7 43:47 19
7. Slavíkovice B 14 6 1 7 32:37 19
8. Vícemilice B 14 5 3 6 33:27 18
9. Otnice B 14 5 1 8 25:36 16
10. Nesovice B 14 2 8 4 39:46 14
11. Bošovice B 14 4 2 8 36:46 14
12. Milešovice 13 4 2 7 20:35 14
13. Zbýšov B 13 4 1 8 22:35 13
14. Nížkovice B 14 2 1 11 24:55 7