Jeho tým tam v utkání krajského přeboru prohrál 1:3. Ani v ostatních krajských soutěžích se týmům z Vyškovska moc nedařilo. V I. A třídě pokračuje mizérie Bučovic. Tým zdecimovaný zraněními podlehl doma zachraňující se rezervě MSK Břeclav.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Jevišovice – Rousínov 3:1 (1:0), branky: 44. M. Benda, 47. Kráčman, 77. Peřinka – 90. Honek. Sestava Rousínova: Řepka – Mrnuštík, Pupp, Žoček, D. Benda (49. Honek), Kupčík (52. Lacek), Beneš, Růžička, Svoboda, Hartl, Lička.

Anglický týden se čtvrtečním vloženým zápasem rozehrál Rousínov jasnými vítězstvími nad Kyjovem 6:2 a Znojmem 4:1. Třešničku na dort ale neposadil. Boušek sportovně uznává, že se jeho mužstvo nedokázalo s miniaturními rozměry hřiště a specifickým fotbalem domácí jedenáctky vyrovnat. „Nebylo to o fotbale. Jen samý souboj, rozkouskovaná hra, nervozita na hřišti i mimo ně. Sice nechápu, že se tady může hrát krajský přebor, ale vymlouvat se nechci. Prostě jsme se těmto extrémním podmínkám nedokázali přizpůsobit. Ale nedělám z toho závěry. Tady na to doplatily i Mutěnice. Víc mě těší, jak jsme zvládli oba předchozí zápasy. To opravdu už o něčem bylo, vytvářeli jsme si a proměňovali šance. Takže Jevišovice zůstanou bez mého hodnocení," konstatoval trenér Rousínova.

I. A TŘÍDA

Bučovice – Břeclav B 0:2 (0:1), branky Jurčík, Kočiš. Sestava Bučovic: Hanák – M. Kachlík, Mikulášek, Hanousek, Tichý (80. Dufek) – Brožina (80. Horák), Štrublík, Handlíř, Koudelka – Bil, Kudýn (55. Havránek).

Rakvice – Šaratice 1:0 (0:0), branka: Švásta. Sestava Šaratic: Rettegy – Cének, Galia, Polášek, Rozbořil – Yagupa (46. Štěpánek), Kalouda, Bukáček, Matoušek – Formánek, Smetana (80. Kopunec).

Milotice – Slavkov odloženo

Dražovice – Lanžhot 1:3 (0:1), branky Palla – Matůškovič, Nevídal, Trčka. Podrobnosti nehlášeny.

I. B TŘÍDA

Čebín – Bohdalice 1:1 (0:0), branky: vlastní – Pospíšil. Sestava Bohdalic: Štěpán – Jašíček, Prachař, Pospíšil, Hladký – Sádlík – Usnul, Tilšer, Podaný, Ondráček (81. J. Drbal) – Kolečkář.

Petr Kalousek, trenér: „K utkání do Čebína, kde se nám nedaří bodovat, jsme přijeli se snahou zvolit defenzivnější pojetí a hru na brejky, což se nám v silném dešti prakticky po celých devadesát minut úspěšně dařilo. První poločas jsme si vytvořili jednu velikou šanci, ale Kolečkář prováhal správnou chvilku na zakončení a s obráncem přeloboval i domácí branku. Druhý poločas pokračoval v podobném duchu. Domácí drželi míč, ale do přímého zakončení se nedostávali. Naši trpělivou hru zúročil krásnou křížnou ranou do šibenice ze třiceti metrů Pospíšil. Vedení nám vydrželo do devadesáté minuty. Po zbytečném rohovém kopu a snaze ho pak odvrátit jsme nešťastně hlavou zamířili do vlastní sítě. Smůla."

Řečkovice – Švábenice 5:3 (2:1), branky: 15. z pen., 37. z pen. a 67. Pištěk, 88. Dobeš, 89. Šafář – 28. Gruber, 57. Jiříček, 74. Jan Stříž. Sestava Švábenic: Stěnička – Szeliga, Orel, Kocourek, Přecechtěl – Gruber, Kuška, Jan Stříž, Navrátil – Jiří Stříž (Kuchtík), Jiříček.

O osm hráčů oslabený tým hostů sice bojoval, třikrát dokázal srovnat skóre, když první dvě branky dali domácí z pokutových kopů. Dlouho sahal po remíze, ale body nezískal. K jednomu chyběly dvě minuty.

Lovčice – Křenovice 1:1 (0:1), branky: Kyněra – Rotrekl. Sestava Křenovic: Žák – Klimek, Vosmek, Doležal, Drápal (75. Pauřík) – Paleček, Rotrekl, V. Ledvina (60. M. Spáčil), Dvořák – Rozkopal, L. Ledvina.