Všechovice jsou po podzimu na šestém místě tabulky divizní skupiny E, takže je nasnadě, že trenér Tatranu Milan Boušek po zápase neskrýval spokojenost. „Předvedená hra a výkon mužstva po celých devadesát minut je povzbuzením do další fáze přípravy,“ komentoval stručně a výstižně.

Příprava:
Tatran Všechovice
– Tatran Rousínov 0:7
Poločas: 0:3. Branky: 13. Líznar, 16. Divácký, 40. Rozehnal, 66. Florián, 72. Eliáš, 74. Obruča, 87. Mikeš. Hráno na UT v Hranicích na Moravě.
Rousínov: Řepka – Handlíř, Rozehnal, Kostelka, Líznar – Čadílek (46. Piňos), Novotný (61. Horváth), Mikeš, Divácký – Obruča, Florián (66. Eliáš). Trenér: Milan Boušek.

Podle plánu zimní přípravy měli Rousínovští hrát ve Vyškově s Rohatcem, ale stejně jako v prvním případě – utkání se Slatinou – jim soupeř na poslední chvíli pro covidovou nákazu v týmu utkání odřekl. S Všechovicemi se tak hrálo na umělém trávníku v Hranicích na Moravě.

Po celý zápas byl Tatran aktivnějším týmem a mohl vyhrát daleko větším rozdílem. Mnoho čistých šancí hráči nevyužili. Ještě za stavu 0:0 trefil Tomáš Florián tyč. Ve 30. minutě Miroslav Divácký sám před brankou nastřelil brankáře a z dorážky Florián protihráče. O tři minuty později Divácký orazítkoval břevno. A to třetice šel ve druhém poločase šel Divácký sám na branku, ale domácího gólmana zase nepřekonal. Domácí byli nejblíže k čestnému „zářezu“ ve 41. minutě, ale krásným zákrokem jim to překazil brankář Milan Řepka.