Na vyškovské sportovní straně vyjde kupon pro 1. kolo. Tipovat se budou fotbalová utkání z víkendu 22. a 23. srpna. Tiket se bude opakovat se bude v úterý a ve středu. V tyto tři dny budou kupony vycházet pravidelně do konce soutěže.

Pravidla soutěže a podmínky účasti v ní se nezměnily. Každý týden budou soutěžící sázkovým způsobem tipovat deset vybraných fotbalových utkání od Moravskoslezské ligy až po okresní soutěže. Přihlásit se mohou jednotlivci a tříčlenná družstva. Vstup do soutěže je možný jen prostřednictvím kuponu vystřiženého z novin, dále pak může tipující sázet prostřednictvím internetu. Výsledky jednotlivých kol a celkové pořadí jednotlivců i družstev budou ve Vyškovském deníku Rovnost vycházet opět vždy ve středu.

Zapojte se a pro zábavné a soutěžní tipování získejte i své kamarády nebo spoluhráče. Připraveny jsou pěkné ceny. Pro soutěžící je výhodné zajistit si předplatné. Pravidla soutěže a další potřebné informace najdete na http://www.denik/tipliga.

Jihomoravský fotbal v "kostce"

Ve stejný den, tedy v pondělí, bude součástí Vyškovského deníku Rovnost i oblíbená fotbalová příloha „Fotbalový podzim 2020“ s informacemi o jihomoravských týmech Moravskoslezské ligy, divize a krajských soutěží.