To se povedlo šesti tipujícím, přičemž o vítězi rozhodl až los mezi dvěma „finalisty" se stejným tipem na počet vstřelených branek. Paní Štěstěna tak přisoudila jedno balení kávy Douwe Egberts Jarmile Prachařové z Vyškova. Přes čtyřbodovou ztrátu udržela celkové vedení Jana Zelová.
Neoficiální pořadí pětibodových tipérů podle supertrefy: 1. Jarmila Prachařová 31 – los, 2. Jiří Žižlavský st. 31, 3.Martin Kudlička a Michaela Braunová 30, 5. Antonína Žižlavská 28, 6. Jaroslav Andrla supertrefu nevyplnil.
Výsledky zápasů 5. kola:
1. Pelhřimov – Vyškov 1:1 ⋌0
2. Ráječko – Rousínov 1:2⋌2
3. Jevišovice – Šaratice 0:0⋌0
4. Ratíškovice – Bučovice 4:0⋌1
5. Soběšice – Bohdalice 2:1 ⋌1
6. Otnice – Blatnice 3:0⋌1
7. Pustiměř – FKD 1:5⋌2
8. Kobeřice – Slavíkovice 2:2⋌0
9. Rychtářov – Komořany3:3⋌0
10. Nížkovice – Mouřínov 2:5⋌2
Supertrefa: 38
Výsledky 5. kola a celkové pořadí:
1. místo
VY0053|Jana Zelová
Vyškov ⋌-4 22
2. místo
VY0059|Jiří Frolich
Pustiměř ⋌2 20
3. místo
VY0018|Jan Kunc
Bučovice ⋌2 19
4. místo
VY0002|Ivan Bílek
Brankovice ⋌2 16
VY0020|Zdeněk Kunc
Bučovice ⋌2 16
VY0047|Stanislav Vévoda
Švábenice ⋌2 16
VY0008|Miloslav Drmola
Brno ⋌-1 16
VY0042|Josef st. Švec
Vyškov ⋌-1 16
VY0007|Ladislav Drkal
Vážany n.L. ⋌-4 16
VY0056|Jiří Žižlavský
Vyškov ⋌-4 16
11. místo
VY0055|Antonína Žižlavská
Vyškov ⋌5 13
VY0057|Jiří st. Žižlavský
Milonice ⋌5 13
VY0038|Petr Sedláček
Vel.Němčice ⋌2 13
VY0009|Vladimír Fabián
Brno ⋌-1 13
VY0029|Miroslav Poledník
Manerov ⋌-1 13
VY0035|Jiří Rybák
Brno ⋌-1 13
VY0016|Josef Kalouda
Hostěrádky-R. ⋌-4 13
VY0019|Ludmila Kuncová
Bučovice ⋌-4 13
19. místo
VY0049|Václav Vinklárek
Vyškov ⋌-1 10
VY0052|Jarmila Zajdáková
Bučovice ⋌-1 10
VY0030|Josef Polouček
Bučovice ⋌-4 10
VY0036|Vlastimír Ryšánek
Rousínov ⋌-4 10
VY0010|Ivo Fafílek
D. Rožínka⋌ –7 10
VY0017|Tomáš Kocourek
Stálky ⋌-7 10
VY0028|Miroslav Píše
Šaratice ⋌-7 10
26. místo
VY0033|Jarmila Prachařová
Vyškov ⋌5 7
VY0062|Aleš Kořínek
Ivanovice ⋌2 7
VY0024|František Koudelka
Vojkovice ⋌-1 7
29. místo
VY0058|Michaela Braunová
Nesovice⋌ 5 6
30. místo
VY0001|Jaroslav Andrla
Němčany ⋌5 4
VY0003|Jan Bílek
Brankovice ⋌-1 4
VY0011|Milan Formánek
Vyškov ⋌-1 4
VY0013|Tomáš Heincl
Vyškov ⋌-1 4
VY0041|Josef Švec
Vyškov ⋌-1 4
VY0014|Ivo Hložek
Vážany n.L. ⋌-4 4
VY0037|Libor Sedláček
Vel.Němčice ⋌-4 4
VY0004|Marek Břeň
Slavkov ⋌-7 4
38. místo
VY0022|Martin Myška
Brno ⋌-1 1
VY0039|Mirosl. Škraňková
Vyškov ⋌-1 1
VY0021|Josef Milar
Nesovice ⋌-7 1
41. místo
VY0060|Martin Kudlička
Nesovice ⋌5 0
42. místo
VY0031|Vladimír Přerovský
Hodějice ⋌0 –2
VY0005|Miloslav Burian
Vyškov ⋌-1 –2
VY0026|Antonín Orel
Vyškov ⋌-1 –2
VY0045|Marta Štěpánková|Tištín|⋌-1|-2
VY0054|Miloslav Železný
Topolany ⋌-1 –2
VY0006|František Cenek
Křižanovice ⋌-4 –2
VY0012|Jaromír Gryc
Vyškov ⋌-4 –2
VY0025|Bohumír Oppelt
Vyškov ⋌-4 –2
VY0034|Radoslav Prachař
Vyškov ⋌-4 –2
51. místo
VY0044|Karel Štěpánek
Tištín ⋌-4 –5
VY0043|Roman Švec
Vyškov ⋌-4 –5
VY0023|Roman Novotný
Rybníček ⋌-7 –5
VY0040|Alena Švecová
Vyškov ⋌-7 –5
VY0050|Věra Vinklárková
Vyškov ⋌-7 –5
56. místo
VY0015|František Hudec
Podhradí n.D. ⋌2 –8
VY0027|Roman Pečinka
Kroměříž ⋌-4 –8
VY0048|Hana Vinklárková
Vyškov ⋌-4 –8
VY0051|Vladimír Vykoukal
Znojmo ⋌-4 –8
60. místo
VY0061|Pavel Slezáček
Vyškov ⋌-4 –10
61. místo
VY0046|Jiří Vévoda
Švábenice ⋌-1 –11
62. místo
VY0032|Ladislav Přikryl
Vyškov ⋌-4 –14