Tedy dvou velezkušených prvoligových rutinérů. „Zatím šlo jen o zkoušku, o dalších věcech budeme teprve jednat, ale do Vyškova bych šel velice rád," uvedl Trousil, který v éře ve Zbrojovce měl nakročeno dokonce i do české reprezentace.

Původně se první trénink měl konat na trávníku drnovického stadionu, ale počasí bylo proti. Hřiště rozmáčel déšť, a tak se sraz přesunul na umělku.

Kromě jmenovaných se představili dva mladší hráči ze Zbrojovky a ze Sigmy Olomouc. „Není tajemstvím, že právě s těmito kluby nyní spolupracujeme nejvíc. Takže není vyloučeno, že přijdou ještě další hráči. Uvidíme po tom, co se uzavřou prvoligové soupisky, tedy až budou Zbrojovka a Sigma zužovat současné širší kádry. A čekáme také, jak dopadnou Michal Jeřábek a Dominik Urbančok na testech v Sigmě," sdělil Horváth.

První zmoklý trénink byl tradičně uvolněnější. Po rozcvičení a základních nácvicích hráči sehráli minizápas. První herní prověrka je čeká už v sobotu v Břeclavi proti rovněž ligovému MSK. Zápas se bude hrát na hřišti Slovanu od 10.30 hodin.