Jak už fotbaloví fanoušci nejen Rousínova dobře ví, Framoz vstoupil do nového ročníku krajského přeboru nešťastně. Minulou sobotu na domácím trávníku podlehl nevýraznému 1. SC Znojmo B, kterému stačila k vítězství jediná přesná rána. Poražení se v sobotu mohou částečně pomstít, zajíždí na půdu IE Znojmo.

Ex divizní favorité vědí, že mají co napravovat a potřebují si zpátky na svou stranu přiklonit i své příznivce. „Je to jasné, určitě bychom chtěli odčinit domácí porážku. Budeme hrát stejně útočně jako doma, ale musíme se zaměřit na proměňování šancí. Věnovali jsme se tomu i na tréninku, musíme udělat nějaké změny a prostě uspět,“ předeslal rousínovský trenér Pavel Svoboda.

Budou to ale mít těžké, nejen díky z jejich strany bezgólové premiéře v přeboru, ale i kvůli absenci útočníka Růžičky. „Odjel na Liberecko kvůli pracovním povinnostem a vrátí se až v půli příštího týdne. Musíme ho nahradit. Soupeře jsem viděl, dá se porazit, musíme se pokusit přivézt body,“ řekl kouč. Zdravotní neduhy postihly i Kuklínka, jinak by měl být rousínovský tým v pořádku.

Krajský přebor

FK Inzert Expres Znojmo x TJ Framoz Rousínov

Sobota 16.30 hodin, 2. kolo

Zápasy prvního kola:

Rousínov – 1. SC Znojmo B 0:1

Bzenec – IE Znojmo 1:2