První divizní zápas prohráli, premiéru na domácí půdě však chtějí ozdobit výhrou. Takové myšlenky mají v Rousínově, kde místní Framoz přivítá Velké Meziříčí. „Minulý zápas jsme prohráli trochu smolně. Teď máme tedy jediný možný cíl a to vítězství,“ vyhlásil trenér Framozu Petr Krahulec. V minulém zápase, jenž Rousínov prohrál na půdě Konice, viděl jako hlavní důvod prohry málo štěstí, ale lehce kritizoval i svoji vlastní taktiku. „Hrát na nula nula je ošemetné a nemusí se to vyplatit,“ řekl na adresu defenzivní taktiky svého týmu.

Ta by však neměla v dnešním utkání ze strany Rousínova vůbec hrozit. „Hrajeme doma, musíme útočit a připsat si body za výhru,“ slibuje kouč Krahulec.
Sílu svých dnešních soupeřů vidí především ve zkušenosti, sehranosti a dobrém doplnění kádru v letním přestupovém období. „Předpokládám, že k nám přijedou s propracovanou defenzívou. S tím se ale musíme poprat,“ řekl rousínovský lodivod.

Naději na úspěch mu dává už výkon z minulého zápasu. „Přestože jsme ztratili všechny body, nemám klukům po herní stránce co vytýkat. Odvedli dobrou práci,“ tvrdí Petr Krahulec. Body však potřebuje i tým, který se dnes o půl páté v Rousínově představí v roli hosta. I Velkému Meziříčí totiž vstup do divize nevyšel, když doma podlehl Protivanovu.