Výkon Rousínova proti silnějšímu soupeři přitom nebyl nikterak špatný. Už ve čtvrté minutě mohl skórovat Chadzidis, který se však netrefil. Pak už domácí přitlačili a vytvořili si několik dobrých střeleckých příležitostí. V deváté minutě centroval z levé strany Válek, ale Kříž z dobré pozice branku minul. Ve čtyřiadvacáté minutě se z hranice šestnáctky netrefil Helísek a neuspěl ani ve třicáté minutě. V pětatřicáté minutě se měnilo poprvé skóre. Trestný kop z velké dálky zahrával Jašíček, jeho střelu tečoval jeden z hostujících obránců a míč zapadl do brány. 1:0. Vzápětí zahrozil hostující Rychlík, ale domácí brankář Vaňák však šťastně vyrazil.


Ve druhém poločase se domácí dostali do znatelnější převahy, gól však padl jen jeden. Kaciáň centroval a hostující Havel si míč ve skluzu sám srazil do brány. Na konci zápasu mohl ještě korigovat Rychlík, ale netrefil se.

Přesto hodnotil trenér Rousínova Krahulec zápas kladně. „Oba góly jsme si dali sami, ale herně to nebylo špatné. Navíc se nám nikdo nezranil. Teď se jen musíme soustředit na první kolo divize,“ řekl.