2. KOLO

Zápasy hrané 30. a 31. března

1. Vrchovina – Vyškov

Divize tip: 0

Opět těžký soupeř pro hosty, ale vzhledem k umístění v tabulce si Vyškov nemůže dovolit prohru. Doufám, že posila Večeřa z Uničova prokáže střeleckou kvalitu a přispěje k bodovému zisku.

2. Rajhrad – Rousínov

Krajský přebor tip: 2

Rousínovští jsou po podzimu na velmi dobrém druhém místě a svoje umístění by měli potvrdit i na hřišti v Rajhradu. A nejen remízou, ale plným ziskem tří bodů.

3. Slovan Brno – Šaratice

I.A třída tip: 0

Šaratice to určitě nebudou mít v Brně jednoduché. Ale věřím, že si alespoň bod dovezou pro klidný střed tabulky.

4. Slavkov – Lanžhot

I.A třída tip: 0

Velmi zajímavý zápas. Domácí ztrácí na Lanžhot jen tři body a přál bych jim, aby se tato ztráta nezvýšila.

5. Ivanovice n. H. – Soběšice

I.B třída tip: 2

Ivanovice na tom po podzimu nejsou nejlépe a hned v prvním jarním zápase přivítají silné Soběšice. Bude to pro ně opravdu těžké utkání.

6. Švábenice – Tišnov

I.B třída tip: 1

Také zajímavá dvojice, ve které snad domácí využijí tradičně dobrou diváckou kulisu a připíší si do tabulky „povinné" tři body.

7. Kobeřice – Brankovice

Okresní přebor tip: 1

Mezi soupeři je v tabulce rozdíl jen tří bodů a půjde určitě o vyrovnané utkání. Pro Kobeřice však hovoří výhoda domácího prostředí.

8. Pustiměř – Vyškov B

Okresní přebor tip: 2

Rezerva Vyškova disponuje kvalitním kádrem, včetně pendlů z divize, a měla by bojovat na špici tabulky. Určitě se bude chtít rychle dotáhnout na vedoucí dvojici a vrátit se do hry o postup.

9. Vážany – FKD

Okresní přebor tip: 1

Drnovičtí určitě pomýšleli na daleko lepší umístění. Ani první jarní utkání na hřišti ve Vážanech pro ně nebude jednoduché. Vážany na podzim doma neprohrály.

10. Hodějice – Lovčičky

III. třída, sk. B tip: 1

Už pohled na tabulku a bodové zisky dávají záruku, že půjde o zajímavý souboj. Hodějice budou chtít využít domácího prostředí k zisku tří bodů a udržení pozice v horní polovině tabulky.

Výsledky prvního kola nejsou známy, všechny západy byly zrušeny