V této době by již měla forma jednotlivých mužstev mít ustálenou podobu. Soudě podle výsledků uplynulých dvou kol oblíbené tipovací soutěže čtenářů Vyškovského deníku Rovnosti Fortuna ligy je tomu ale právě naopak. Sázet podle tabulek se nevyplácí.

V minulém kole se jen dva hráči dostali nad hranici deseti bodů. V šestém kole je bilance ještě mnohem horší, ba doslova žalostná. Jen tři tipující získali kladný počet bodů, ostatní si ze svých dosavadních zisků ukrajovali. S pouhými pěti body v kole zvítězil Radim Szegény z Dražovic.

V šestém kole se sázející trefovali vlastně jen do dvou zápasů. Nejméně se věřilo diviznímu Vyškovu, že uspěje doma s vedoucím týmem tabulky. Tipy na výhru domácích nebo remízu byly jen sporadické. Vyškov ovšem nebyl daleko od překvapení. Favoritu zápasu statečně vzdoroval a o jeho porážce rozhodla až nešťastná vlastní branka.

Další body se sbíraly na prohře Rousínova v Napajedlích. Je vidět, že v hierarchii fotbalových soutěží nejvýše postavení zástupci Vyškovska stále hledají formu. Několik tipérů uhodlo i remízu Otnic v Hostěradicích, zhruba stejný počet i výhru Tuřan v Křenovicích. Dál už to bylo moc špatné. Věřilo se Bučovicím, že porazí Šlapanice, Slavkovští naopak překvapili remízou v Břeclavi a stejně tak Dražovice plným bodovým ziskem na hřišti ambiciózních Bohdalic. Po prohře 2:3 museli domácí přepustit Dražovicím vedení v tabulce první B třídy.

Velmi neúspěšní byli tipéři i v okresních soutěžích. Podle tipů doručených do redakce měly Lysovice jasně přehrát Švábenice, Hodějice Bošovice a Komořany měly doma prohrát s Chvalkovicemi na Hané. Lysovice doma prohrály těsně, oba další výsledky ale byly jednoznačné.

Pro inspiraci uveďme jména tří statečných, kteří se v šestém kole udrželi nad vodou. Spolu s pětibodovým Radimem Szegénym to byli dvoubodoví Miroslav Píše ze Šaratic a Vlastimír Ryšánek z Rousínova. Vítěz kola si může jít spravit náladu do některé z poboček partnera soutěže sázkové kanceláře Fortuna a uplatnit jednu z cen, kupon v hodnotě sto korun.