FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vyškov – Zbrojovka Brno (sobota, 10.15), Líšeň – Sigma Olomouc B (sobota, 17.00)

MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA

Start Brno – Baník Ostrava B (pátek, 17.00), Tatran Bohunice – Uherský Brod (sobota, 10.15), Rosice – Frýdek-Místek (sobota, 16.00)

DIVIZE D

Zbrojovka Brno B – Velké Meziříčí (neděle, 10.15)

DIVIZE E

Bzenec – Slavičín (sobota, 16.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Krumvíř – Kunštát, Ratíškovice – Boskovice-Letovice, Bosonohy – Pohořelice, Lednice – Svratka Brno, Rousínov – Bystrc (všechno sobota, 16.30), Moravská Slavia Brno – Mutěnice, Ráječko – Sparta Brno, Rajhradice – Kuřim (všechno neděle, 16.30)

I. A TŘÍDA SKUPINA A

Slatina – Slovan Brno (pátek, 17.00), Soběšice – Vilémovice (sobota, 13:30), Zastávka – Žebětín (sobota, 14.15), Moravský Krumlov – Ivančice, Vojkovice – Kohoutovice, Rajhrad – Rájec-Jestřebí (všechno sobota, 16.30), Tišnov – Dobšice (neděle, 16.30)

I. A TŘÍDA SKUPINA B

Podolí – Šlapanice, Veselí nad Moravou – Rohatec (oba sobota, 16.30), Kozojídky – Vyškov B (neděle, 10.00), Velké Pavlovice – Dubňany (neděle, 10.30), Valtice – Nikolčice (neděle, 15.00), Vnorovy – Hroznová Lhota, Želešice – Troubsko (oba neděle, 16.30)

Fotbalisté Ratíškovic (ve žlutomodrém) porazil na penalty Lednici a postupují do semifinále krajského poháru.
VIDEO: Lednice nezvládla penaltové drama. Do semifinále postupují Ratíškovice

I. B TŘÍDA SKUPINA A

Lokomotiva Brno Horní Heršpice – Lelekovice (sobota, 13:45), Bohdalice – Svratka Brno B (sobota, 16.30), Blansko B – Tuřany (neděle, 10.00), FKD – Kunštát B (neděle, 10.30), Cetkovice – Rudice, Křenovice – Medlánky, Čebín – Babice nad Svitavou (všechno neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA B

Ořechov – Újezd u Brna, Přímětice – Šatov, Znojmo – Višňové, Jevišovice-Mikulovice – Zbraslav (všechno sobota, 16:30), Miroslav – Novosedly (neděle, 14.30), Střelice – Oslavany, Slovan Rosice B – Židenice (oba neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA C

Velké Němčice – Ratíškovice B (sobota, 10.30), Kyjov – Kostice (sobota, 15.30), Tvrdonice – Ždánice, Velké Bílovice – Šardice (oba sobota, 16.30), Uhřice – Moravská Nová Ves, Strážnice – Svatobořice-Mistřín, Milotice – Blatnice pod Svatým Antonínkem (všechno neděle, 16.30)

Adam Gendiar (v bílém s číslem 14) vstřelil v Kosticích hattrick.
Gendiar pomohl hattrickem k výhře Velkých Bílovic: Bojujeme jako jeden tým

OKRESNÍ PŘEBOR – BLANENSKO

Lipůvka – Bořitov (sobota, 10.15), Boskovice-Letovice B – Ostrov, Lipovec – Doubravice, Olešnice – Černá Hora, Skalice – Drnovice, Sloup – Knínice, Vysočany - Šošůvka – Jedovnice (všechno neděle, 16.30)

MĚSTSKÝ PŘEBOR – BRNO

Soběšice B – Řečkovice, Bílovice nad Svitavou – MCV, Jundrov – Slovan Brno B (všechno sobota, 16.00), Chrlice – Svratka Brno C (sobota, 16.30), Moravská Slavia Brno B – Obřany, Bystrc B – Řícmanice, Start Brno B – Medlánky B (všechno neděle, 16.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – BRNĚNSKO

Hrušovany u Brna – Dolní Kounice (sobota, 16.00), Moravské Knínice – Ochoz u Brna, Modřice – Kupařovice, Pozořice – Židlochovice, Veverská Bítýška – Blučina, Ivančice B – Zbýšov, Měnín – Blažovice (všechno neděle, 16.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – BŘECLAVSKO

Charvátská Nová Ves – Mikulov (sobota, 16.30), Velké Pavlovice B/Starovičky – Podivín, Kobylí – Moravský Žižkov, Hlohovec – Hustopeče, Přítluky/Lednice B – Křepice, Nosislav – Přibice, Bořetice – Ivaň (všechno neděle, 16.30)

Ilustrační.
Ragby je mnohem tvrdší než fotbal, potvrzuje kanonýr týdne Jindřich Bandy

OKRESNÍ PŘEBOR - HODONÍNSKO

Dubňany B – Vlkoš (sobota, 16.30), Radějov – Velká nad Veličkou (neděle, 15.00), Starý Poddvorov – Zarazice, Bukovany – Hroznová Lhota B, Násedlovice – Kněždub, Bzenec B – Vracov, Dambořice – Petrov (všechno neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – VYŠKOVSKO

Lysovice – Slavíkovice (sobota, 14.00), Otnice – Švábenice, Slavkov u Brna – Hoštice-Heroltice (oba sobota, 16.00), Křižanovice – Pustiměř (sobota, 16.30), Brankovice – Letonice (neděle, 10.00), Kobeřice – Rousínov B (neděle, 13.00), Komořany – Pačlavice-Dětkovice (neděle, 14.15)

OKRESNÍ PŘEBOR – ZNOJEMSKO

Tasovice B – Hrádek, Prosiměřice – Práče, Vrbovec-Dyjákovičky – Šanov, Dobšice B – Blížkovice (všechno sobota, 16.30) Božice – Únanov (neděle, 14.00), Moravský Krumlov B – Rakšice, Suchohrdly – Horní Kounice (oba neděle, 16.30)