SOBOTA

ATLETIKA – II. NL v družstev dospělých ve Vyškově. Stadion Za Parkem, od 10.00 hodin.

FUTSAL – Okresní přebor – SA Hvězdlice: Hvězdlice – Orli Vyškov, Kloboučky B – Orli Vyškov, Hvězdlice – Amor Vyškov B, Kloboučky B – Amor Vyškov B. ZŠ Tyršova Slavkov: JČ Marefy – JK Letiště-PF, Bučanda Slavkov – JK Letiště-PF, JČ Marefy – Lazor-Domus B, Bučanda Slavkov – Lazor-Domus B, začátky zápasů jsou v 9.00, 10,00, 11.00 a ve 12.00 hodin.

NOHEJBAL – R.U.M NK Holubice – Sokol SDS EXMOST Modřice B, II. liga, první zápas dvojic začne v 10.00 hodin.

NEDĚLE

FOTBAL – Není–li uvedeno jinak, jsou úřední začátky utkání v neděli 3. června v 16.30 hodin.

MSD

Bohunice – Vyškov (so).

Krajský přebor

Rousínov – Rájec/Jest. (so).

I. A třída

Dobšice – Slavkov, Čebín – Šaratice, V. Popovice – Dražovice, Břeclav B – Bučovice (10.30).

I. B třída

Bohdalice – Ivanovice (so), Lipovec – Švábenice, FKD – Rousínov B (10.15), Starý Podvorov – Křenovice.

Okresní přebor

Velešovice – Radslavice (so), Letonice – Lysovice (16.00), Nesovice – Vážany, Otnice – Křižanovice, Vícemilice – Pačlavice (10.00), Dědice – Mouřínov (so), Pustiměř – Brankovice.

III. třída – skupina A

Habrovany – M. Málkovice, Bohdalice B – Kučerov, Račice – Vyškov B, Hoštice – FKD B, Rychtářov – Dražovice B, Chvalkovice n. H. – Komořany, Pustiměř B – Opatovice (14.00).

III. třída – skupina B

Nížkovice – Křenovice B, Letonice B – Bošovice (10.00), Hodějice – Vážany B, Kroužek – Heršpice (14.30), Slavíkovice – Kobeřice, Slavkov B – Němčany (so), Zbýšov – Lovčičky.

IV. třída – skupina A

Bohdalice C – Ivanovice B (14.00, hř. Milonice), Kroužek B – Švábenice B, Hoštice B – Chvalkovice u Bučovic (10.00), Dědice B – Milonice (so 10.00), Opatovice B – Brankovice B.

IV. třída – skupina B

Vícemilice B – Křenovice C, Nesovice B – Bošovice B (10.00), Nížkovice B – Rašovice, (10.30), Otnice B – Křižanovice B (10.00), Slavíkovice B – Kobeřice B (14.15), Velešovice B – Šaratice B (10.00), Zbýšov B – Lovčičky B (13.30).

DOROST

Krajský přebor

Bučovice – Boskovice (so 14.15 starší, 16.30 mladší).

I. třída

Letonice – MCV Brno (so), Rousínov – Šlapanice (so 13.30).

Okresní přebor

Velešovice – Moravské Málkovice (so 14.15), Bohdalice – Křenovice (14.15), Hodějice – Křižanovice (14.15), Otnice – Dražovice (so 15.00), Hoštice – Šaratice (so), Pustiměř – Brankovice.