Vyneslo mu to vítězství v kole před čtveřicí jedenáctibodových, Josefem Kaloudou z Hostěrádek-Rešova, Jiřím Vévodou ze Švábenic a Vyškovany Radoslavem Prachařem a Miroslavem Burianem. Na první místo se vrátil Martin Kudlička z Nesovic, protože dosud vedoucímu Vlastimíru Ryšánkovi z Rousínova se výrazně nedařilo a z konta odepsal jeden bod.

Výraznou tutovkou byl v tomto kole zápas Švábenice – Vážany (2:0), tradičně největší ztráty zase soutěžícím „zajistil“ Framoz Rousínov domácí remízou s Ivančicemi.

Vítězný Jiří Rybák si může zpříjemnit život cestou do Vyškova, kde v redakci vyškovského deníku Rovnosti obdrží sportovní tričko a hlavně stokorunový volný tiket, na který si může vsadit a vyhrát ještě víc v některé sběrně sázkové kanceláře Fortuna.

Výsledky zápasů 11. kola

Zápas skóre⋌tip
1. Pelhřimov–Vyškov 0:3⋌2
2. Rousínov–Ivančice 1:1⋌0
3. Bučovice–V. Pavlovice 0:3⋌2
4. Rousínov B–Ivanovice 1:1⋌0
5. Švábenice–Vážany n. L. 2:0⋌1
6. Vícemilice–Pačlavice 3:1⋌1
7. Letonice–Velešovice 3:1⋌1
8. Hoštice–Rychtářov 1:4⋌2
9. Nížkovice–Kobeřice 0:1⋌2
10. Račice–Pačlavice B 2:4⋌2

Výsledky 11. kola a celkové pořadí

1. místo

VY0008|Martin Kudlička
Nesovice ⋌8 51

2. místo

VY0027|Josef Kalouda
Hostěrádky-Rešov ⋌11 45

VY0025|Ladislav Drkal
Vážany n.L. ⋌8 45

VY0028|Kuncová Ludmila
Bučovice ⋌8 45

VY0014|Vlastimír Ryšánek
Rousínov ⋌-1 45

6. místo

VY0050|Ivo Hložek
Vážany n. L. ⋌8 42

7. místo

VY0039|Jiří Vévoda
Švábenice ⋌11 40

8. místo

VY0006|Jaromír Gryc
Vyškov ⋌8 39

VY0019|Roman Švec
Vyškov ⋌5 39

VY0029|Zdeněk Kunc
Bučovice ⋌2 39

VY0010|Miroslav Poledník
Manerov ⋌-1 39

12. místo

VY0001|Michaela Braunová
Nesovice ⋌8 36

VY0024|František Cenek
Křižanovice ⋌8 36

VY0031|Josef Milar
Nesovice ⋌5 36

15. místo

VY0032|Miroslav Píše
Šaratice ⋌0 34

16. místo

VY0049|Eduard Suchánek
Slavkov ⋌8 30

VY0037|Karel Štěpánek
Tištín ⋌8 30

VY0015|Miroslava Škraňková
Vyškov ⋌-1 30

19. místo

VY0045|Miroslava Bílková
Brankovice ⋌8 28

20. místo

VY0022|Jaroslav Andrla
Němčany ⋌8 27

21. místo

VY0051|Pavel Brychta
Bošovice ⋌8 26

22. místo

VY0013|Jiří Rybák
Brno ⋌14 24

VY0012|Radoslav Prachař
Vyškov ⋌11 24

VY0004|Milan Formánek
Vyškov ⋌8 24

VY0005|Jiří Frolich
Pustiměř ⋌2 24

26. místo

VY0044|Jiří Bubeník
Vyškov ⋌8 23

VY0042|Antonína Žižlavská
Milonice ⋌-1 23

28. místo

VY0003|Miloslav Burian
Vyškov ⋌11 21

VY0026|Jaroslav Hladík
Hostěrádky-Rešov ⋌5 21

VY0009|Bohumír Oppelt
Vyškov ⋌5 21

31. místo

VY0043|Jiří Žižlavský ml.
Milonice ⋌-4 20

32. místo

VY0036|Stanislav Šafařík
Bučovice ⋌5 18

VY0016|Alena Švecová
Vyškov ⋌2 18

VY0038|Marta Štěpánková
Tištín ⋌-1 18

35. místo

VY0055|Antonín Orel
Vyškov ⋌2 17

36. místo

VY0020|Václav Vinklárek
Vyškov ⋌8 15

VY0007|Tomáš Kocourek
Podhradí ⋌5 15

VY0017|Josef Švec st.
Vyškov ⋌-1 15

39. místo

VY0046|Lucie Höferová
Vyškov ⋌-4 13

40. místo

VY0011|Jarmila Prachařová
Vyškov ⋌5 12

VY0056|Vladislav Zatloukal
Vyškov ⋌5 12

42. místo

VY0023|Ivan Bílek
Brankovice ⋌2 9

43. místo

VY0030|Radim Liška
Vyškov ⋌0 8

44. místo

VY0018|Josef Švec
Vyškov ⋌5 6

VY0041|Jiří Žižlavský st.
Milonice ⋌-4 6

46. místo

VY0048|Jan Frolich
Vyškov ⋌0 5

VY0047|Antonín Šikula
Brankovice ⋌0 5

48. místo

VY0035|Radim Szegény
Dražovice ⋌-1 4

49. místo

VY0052|Aleš Kořínek
Ivanovice n. H. ⋌0 2

50. místo

VY0040|Stanislav Vévoda
Švábenice ⋌8 1

51. místo

VY0002|Jiří Burian
Vyškov ⋌0 –1

52. místo

VY0034|Olga Szegényová
Dražovice ⋌-1 –16

VY0053|Jiřina Žižlavská
Vyškov ⋌-4 –16

54. místo

VY0033|František Szegény
Dražovice ⋌-7 –20