Turnaj, který uctívá památku hráče Pustiměře, jenž před dvěma lety tragicky zahynul, se tentokrát uskutečnil na hřišti fotbalového klubu FC Rapid Radslavice. Zúčastnily se jej tři týmy. Byl to pořádající FK Pustiměř, TJ Kučerov a místní FC Rapid Radslavice.

V parném letním odpoledni viděli četní diváci tři fotbalová utkání, každý hrál s každým. Na tribuně nechyběli ani členové rodiny zesnulého fotbalisty.

Vítězem letošního ročníku se zaslouženě stalo mužstvo FC Rapid Radslavice, jež po prohře na penalty s Pustiměří rozdrtilo 8:0 TJ Kučerov. Ten se díky jednogólové výhře nad Pustiměří nakonec radoval z druhého místa a pořadatelskému týmu přenechal poslední příčku. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen kučerovský Václav Šišma starší a nejlepším střelcem se stal se třemi vstřelenými brankami Jaroslav Kremlička z Radslavic.

I přes poslední místo jsou v Pustiměři s turnajem spokojeni a zdůraznují jeho vzpomínkový význam. „Musíme hlavně poděkovat všem hráčům, funkcionářům, rozhodčím a divákům za jejich účast, kterou zároveň uctili památku našeho spoluhráče a kamaráda,“ vyjádřil za všechny pustiměřský sportovní manažer Pavel Holub.

Redaktoři Vyškovského Deníku