Pomíjivost průběžného pořadí a tedy i opatrnost při hledání majitele nové televize LCD jasně dokumentoval Josef Milar. Nesovický fanoušek kopané snad umí předpovídat budoucnost, neboť se sérií často výsledkově velmi vrtkavých zápasů okresního víkendového dění na zelených trávnících se vypořádal famózně. Z deseti vybraných duelů se jen dvakrát zmýlil a připsal si doposud nevídaných čtrnáct bodů.

Velký zisk jej katapultoval z dělené deváté příčky až na šestou, například jen šest bodů za druhým místem. Právem si tak může přijít pro své na podzim už druhé tričko s logem Fortuna ligy a volný stokorunový tiket do sázkové kanceláře jmenované společnosti.

Dařilo se i obhájci prvenství z minulého týdne, vyškovskému Jiřímu Žižlavskému. Ten se dokázal díky novým osmi bodům vyhoupnout na stříbrnou pozici, když poměrně slušný šestibodový odstup si stále drží dlouhodobý lídr Ivo Hložek z Vážan nad Litavou. Vedoucí muž už má téměř padesát bodů.

Třetí příčkou se v současnosti pyšní němčanský Jaroslav Andrla, ztrácející na Žižlavského jediný bodík. Bez boje se jistě nevzdají ani další pronásledovatelé. Zbylá tři kola Fortuna ligy tak slibují zajímavou podívanou nejen na fotbalových hřištích, ale také na tipařském poli. Změnit se totiž může ještě naprosto všechno od základu.