Začátek nevypadal špatně, první stoprocentní příležitost si připsali domácí, když Divácký šel prakticky sám na brankáře. Jenže netrefil prostor mezi třemi tyčemi, a tak zlom opět přinesly hrubky v rousínovské defenzivě. Po pětatřiceti minutách přišel dlouhý mutěnický aut z pravé strany a nedůraz obránců, kteří místo odkopu zbytečně vyčkávali, využil hbitý Ondryáš. Váhajícím protivníkům vypíchl míč a zblízka zakončil.

KRAJSKÝ PŘEBOR
Framoz Rousínov –
FK Mutěnice 0:3
• Poločas: 0:2.
• Branky: 35. Ondryáš, 43. M.
  Čepil, 86. Koštuřík.
• Diváci: 70

• Rousínov: Trnavský – Mrnuštík,
  Kubala, Boušek, Pupp – M.
  Honek (46. Benda), Kupčík,
  Žoček, Krejčíř (56. Daněk) –
  Sedláček, Divácký (68. Strnad).

Aby toho nebylo málo, těsně před přestávkou rousínovskou ztrátu na půlící čáře využili hosté k bleskové akci a samostatnému úniku Koštuříka, který nedal Trnavskému střelou ke vzdálenější tyči sebemenší šanci. „I když jsme to rozjeli slušně, tohle nás potopilo. Tím jsme jim pomohli a sebe dostali dolů. Náš výkon nebyl špatný, jenže opět se objevily individuální chyby a za ně jsme tvrdě pykaly," vyjádřil se kouč.

Pouhých sedmdesát diváků pak přihlíželo snaze Framozu o návrat zpět do zápasu, jenže v závěru se urodilo opět na druhé straně. Další nedůraz v obraně přinesl čtyři minuty před koncem třetí hostující zásah. Domácí si v nebezpečné vzdálenosti od vlastní svatyně tak dlouho hráli s míčem, až ho ztratili a Koštuřík mohl pohodlně skórovat do prázdné brány.

Rousínovští tak opět zalezli pod psychickou deku a těžko soudit, jestli rekordně malá návštěva sedmdesáti diváků přijde i na další domácí zápas. „Mrzí nás to, ale tentokrát bych si z toho nedělal velkou hlavu. Budeme se prostě muset začít srovnávat s průměrnými mančafty a přiznat si, že momentálně na ty lepší nemáme," pronesl Boušek.

Pohled na tabulku nejvyšší krajské soutěže příznivce rousínovského fotbalu jistě nepotěší. Šest bodů ze sedmi zápasů znamená čtvrté místo od konce a jen dvoubodový náskok na poslední Ivančice.