Nejvíce to překvapilo u Dražovic, které v I.A třídě vyhrály v Lanžhotě vysoko 4:1 dvěma brankami Jakeše, po gólu dali Meřínský a Svoboda. „Určitě nemusím zdůrazňovat, že jsme něco takového vůbec nečekali. Navíc jsme už ve třetí minutě dostali gól po chybě Meřinského a hned jsem si vzpomněl na tu čtyřku od Rohatce. Ale pak jsme začali Lanžhot přehrávat a už do dvacáté minuty se nám podařilo skóre otočit.

V závěru, kdy domácí vrhli všechno na útok, jsme mnoho dalších šancí neproměnili. Ale musím přiznat, že jsme měli i štěstí. Domácím se už v první minutě zranil zkušený kapitán a stoper a od třicáté minuty hráli po vyloučení v deseti,“ řekl spokojený kouč František Jakeš.

Dražovice hrály v sestavě: Z. Karger – Šmerda, J. Karger, Meřínský – E. Bílek, Novotný – M. Bílek, Vlach, Jakeš (87. Valehrach) – T. Pelc (70. V. Pelc), Svoboda (90. Frank).

Ve středu na krajský pohár: Ve středu mohu Dražovičtí potvrdit vzestup nálady a formy. V rámci druhého kola Krajského poháru ČMFS hrají derby ve Slavkově. Druhý zástupce Vyškovska v této soutěži Rousínov cestuje za svým soupeřem do Rajhradu. Oba zápasy mají výkop v 17.30 hodin a jde o postup do čtvrtfinále.