„Chceme preferovat styl rychlého fotbalu a klademe důraz na mladé odchovance," prohlásil Milan Boušek, který mužstvo po Petru Krahulec přebral.

A své působení v roli šéfa zahájil dělbou bodů. Na trávník Framozu dorazily Morkovice. Účastník přeboru Zlínského kraje se projevil jako dravý tým. „Překvapilo mě, že přijeli s hodně mladým složením, fotbalovost jim rozhodně nechyběla. Možná jsme na šance vyhráli my, ale myslím si, že je z toho zasloužená remíza," vyhlásil kouč.

Oba brankáři nakonec vytahovali míč zpoza svých zad jednou, když o rousínovský úspěch se zasloužil šestnáctiletý Divácký. „Na to, že to byl první zápas, to nebylo špatné. Máme to zatím těžké, sedm lidí je na dovolených, museli jsme to poskládat hodně z hráčů béčka, dává se to pomalu do kupy. Ale jak to tak vypadá, mladíci to berou zodpovědně, perou se za svou šanci dobře," pochválil.

Další zápas čeká Rousínovské o víkendu v Radslavicích. Tam se měli původně utkat s vyškovskými dorostenci, ale po pohárovém vypadnutí áčka se zřejmě diváci dočkají mužského derby.

Fotbal – příprava

Rousínov – Morkovice 1:1

Branka Rousínova: Divácký.

Sestava Framozu: Řepka – Daněk, Kubala, Radil, Legner, M. Honek, Žoček, Kupčík, Krejčíř (Peslar), T. Honek (Divácký), Strnad.