Mírně spokojený může být i Ivo Hložek z týmu Sokolovna Vážany nad Litavou, který se v čele celkového pořadí osamostatnil a vede s tříbodovým náskokem. K výrazné změně ovšem došlo v pořadí družstev. Ze čtvrté na první příčku se vyhoupl tým Veronika a dokonce vede se slušným náskokem.

Každý týden se hraje o šest piv značky Gambrinus. Okresní vítěz podzimní části získá sud piva značky Gambrinus a dres české fotbalové reprezentace. Sud piva získá také vítěz týmové soutěže. Nejlepší tipér v kraji pak obdrží sázenku Fortuny za pět tisíc korun, a také poukaz na vysílání internetové televize Lepší.TV v hodnotě dva a půl tisíce korun. Vítěz kola si dohodě (t. č.: 517 324 040) vyzvedává cenu ve vyškovské redakci na adrese: Jana Šoupala 1, Vyškov. Podzimní cyklus bude mít 13 kol.

Tip liga je stále otevřená. Vstoupit do Tip ligy je možné jen prostřednictvím kuponu vystřiženého z Vyškovského deníku Rovnost. Ty v novinách vycházejí vždy od pondělí do středy. Od svého druhého kola může tipující využít internetu na adrese: www.vyskovsky.denik.cz a dále SPORT – TIP LIGA. Tam jsou také pravidla a podmínky účasti v soutěži.

Kompletní výsledky 5. kola a celková pořadí najdete ve středečním tištěném Vyškovském deníku Rovnost.