Dobře předvídatelné. Tak lze zřejmě označit fotbalové zápasy zařazené do sedmého kola Tip ligy. Slušného bodového výsledku totiž dosáhlo nebývalé množství soutěžících a to i přes to, že se tentokrát všechny vybrané zápasy odehrály.
Ve hře tedy bylo více bodů, ale tipéři také měli více možností se splést.

Vítězem kola se stal s plnými jedenácti body Vlastimír Ryšánek. Za šťastný tip jej čeká hořká odměna. Do redakce Vyškovského Deníku si může přijít pro cenu ve formě čtyř plechovek a originálního půllitru Staropramen. Krom toho se také vyhoupl ze šestého až na druhé místo průběžného pořadí.

Zatímco jindy by osm bodů stačilo na vítězství v daném kole, dnes se takto úspěšní účastníci naší soutěže museli spokojit až s druhým místem, na němž navíc trůní jako součást pětičlenného pelotonu. Osm bodů získala jediná tipující žena tohoto kola Jarmila Prachařová i Josef Švec, který potvrdil stoupající formu a obsadil první místo v průběžném pořadí. Pokud by si toto umístění udržel, odnesl by si po konci tohoto ročníku Tip ligy přenosný DVD přehrávač. To však nebude mít lehké, soupeři se za ním drží v minimálním odstupu.