Posledním podzimním týdením vítězem je Martin Nohel, který měl z trojice čtrnáctibodových tipérů - dále Ivo Hložek a Tomáš Rozkopal - nejpřesnější supertrefu, když tipoval 28 nastřílených gólů. Svoji výhru - šest piv Gambrinus - si může po domluvě vyzvednout ve vyškovské redakci na adrese: Jana Šoupala 1, Vyškov.

Několikanásobný vítěz soutěže Ivo Hložek se vrátil na medailovou pozici, je celkově druhý, bronz má Miroslav Píše. V soutěži družstev skončil za vítězným Bolzanem+ na "bedně" tým Veronika a třetí Nesovice.

Okresní vítěz podzimní části Tip ligy Josef Milar získává poukaz na třicetilitrový sud piva značky Gambrinus a dres české fotbalové reprezentace. Sud piva získá také vítěz týmové soutěže. Hráči na druhém a třetím místě obdrží vouchery na předplatné za 500 korun. Ceny budou zaslány poštou.

Nejlepší krajský tipér Stanislav Bárta ze Skalice nad Svitavou vybojoval v blanenské Tip lize 116 bodů. Za ně získá sázenku Fortuny za pět tisíc korun, a také poukaz na vysílání televize přes internet Lepší.TV v hodnotě dva a půl tisíce korun.

Konečné výsledky podzimního cyklu najdete ve středečním tištěném vydání Vyškovského deníku Rovnost.