Mnohé z těchto slavných tváří mohou fanoušci vidět v akci znova. Do Drnovic se sjedou v sobotu na pozvání nového klubu, který hraje na ligovém stadionu FKD o.s. „Většinou liga začínala o drnovické pouti. Proto jsme pro setkání hvězd zvolili právě tento termín. Zatím nám potvrdilo účast asi čtyřicet fotbalistů, ale i kdyby jich přijelo o deset míň, bude to skvělé,“ těší se předseda klubu Dan Brtníček.

Ve výčtu jsou samozřejmě samé slavné osobnosti, Róbert Kafka, Edvard Lasota, brankář Pavel Barcuch, Jaroslav Schindler, Jozef Majoroš, Michal Nehoda, Lambert Šmíd, Brazilec Fabio Gomes, Emil Hamár a další. Seznam samozřejmě není uzavřený a teprve dnešní podvečer ukončí v tomto směru rýsující se překvapení. Pořadatelé shánějí například trenéra Karla Brücknera, který by mohl být koučem jednoho z týmů, které na trávník vyběhnou v 18.00 hodin.

A jaké bude jejich složení? „Jeden tým by měly utvořit jen hvězdy a ve druhém nastoupí i naši drnovičtí odchovanci, ať ještě aktivní nebo starších generací,“ vysvětlil Brtníček.

Setkání hvězd bude mít předehru i dohru. Tím prvním bude předzápas přípravek, domácí proti malým talentům z Ivanovic na Hané. Po zápase pak proběhne u kulturního domu neformální beseda s autogramiádou.