DIVIZE

Lazor-Domus Vyškov – Toka Brno 5:6

Poločas: 1:4

Branky: Lička Martin 2, Gottvald David 2, Přibilík Martin – Ryšavý Vlastimil 3, Kršák Michael, Hruška Jan, Přichystal Ondřej

Sestava Lazoru: Brankář: Kopáček – M. Lička, D. Gottvald, Baričák, Smutný, Legner, Přibilík – Kunst.

Na začátku druhého poločasu zvýšili favorizovaní hosté na 5:1 a mělo být rozhodnuto. Domácí se ale nebývale zvedli a asi čtyři minuty před koncem vyrovnal Martin Lička na 5:5. Bohužel pro Lazor, dramatický závěr lépe vyšel Brňanům. „Ve druhém poločase naše mužstvo předvedlo výborný výkon a dá se říci, že vítězství hostů bylo nakonec šťastné. Všichni hráči zaslouží pochvalu, a pokud se v této sestavě budeme scházet pravidelně, mohou se výkony jen zlepšovat," oceňoval trenér Josef Lička st.

Květnice Tišnov – B-P Štěpán Vyškov 5:0

Poločas: 2:0

Branky: Panovský Lukáš 2, Janás Martin, Neudecker Michal, Kučera Patrik

Sestava: Flajzar – Jašíček, Gregor, Šoupal, Vondřich, Rozehnal, Pánek, Kolečkář, Suchánek

Podle slov trenéra Libora Šmardy se jeho tým za výkon ani přes vysokou porážku nemusí stydět. „Proti jednomu z nejlepších mužstev v soutěži jsme hráli bez respektu a nebýt nehorázné smůly v koncovce mohli jsme i překvapit. Hráči zaslouží pochválit, že jsme nevstřelili branku, to bylo jen dílem velké smůly. Gólových šancí jsme měli hodně," konstatoval Šmarda.

Mitra Brno – FC Kloboučky 5:9

Poločas: 3:3

Branky: Hambálek Aleš 2, Motyčka Tomáš 2, Chýla Marek – Chadima Jan 3, Koval Stanislav, Štrublík Ladislav, Handlíř Michal, Selinger Tomáš, Němec Lukáš, Horák Vilém.

Sestava: Maryšler / Buriánek – Handlíř, T. Selinger, Němec, Levíček, Chadima, Štrublík, Koval, Horák.

Hosté brzy vedli 1:0, pak prohrávali 1:3 a do závěrečné desetiminutovky se šlo za nerozhodného stavu 4:4. V ní Kloboučky rychle utekly na 7:4 a závěr už měly zkušeně pod kontrolou.

Další výsledky: Technika Brno – San Marino – Dolní Loučky 2:1 (0:0), Arsenal Brno – Agrotec Hustopeče 7:2 (5:1), Pramen Havlíčkův Brod- Kalábek Sport Brno 3:9 (0:4).

KRAJSKÝ PŘEBOR

FK Orli Bučovice – TJ Studnice 4:4 (2:2)

Branky: Lazor Zdeněk 2, Svoboda Michal, Šrom Marek – Henek Aleš, Kadáš Martin, Štaffa Lukáš, Hořava Jiří

Další výsledky: Tomson STŽ Brno – Kotvrdovice 0:8 (0:5), Blansko – Panama Boys Brno 3:3 (0:1), Dubňany – SK Líšeň 3:2 (0:2), Oslavany – Slovan Brno 11:8 (4:2), Gladiators Brno – Sokolnice 3:5 (2:2)