Prohra sama o sobě by nebyla neštěstím, ale způsob, jakým k ní došlo, hodně pozlobil rousínovského trenéra Petra Krahulce. „Na tréninku bude v kabině bouřka. Tak se o body nehraje. Z naší strany to byl chladný, profesorský fotbal, postrádal jsem jakoukoliv bojovnost,“ hromoval Krahulec.

Přitom dost věcí hrálo do not jeho svěřenců. Bojácný soupeř, který přijel hlavně bránit, v poslední minutě poločasu Králíčkův vedoucí gól do šatny a v závěru oslabení hostů o vyloučeného kanonýra Martina Sehnala, který bez míče nakopl Bouška. Jenže ani to domácím nestačilo. Zápas sice měli pod kontrolou, měli místy drtivou převahu, ale platili za vlastní hrubé chyby. A neproměňová­ní šancí.

Před vyrovnávacím gólem nezakončil sólo Buršík, kterého vychytal hostující brankář, a z protiútoku překvapil Martin Sehnal z dálky a z těžkého špatně postaveného Trnavského. Krahulec pak chtěl změnit vývoj posílením útoku, jenže v přesilovce zapomněli domácí bránit a Tenorovi dali ve vlastním pokutovém území čas i prostor na zpracování míče a gólové zakončení.

„Zůstaly nám oči pro pláč. Máme šance, ale třeba Benda nezvládne finální přihrávku, nebo si Sedláček s Buršíkem dávají přednost, kdo to má doklepnout. A pak mě ještě zvednou výmluvami na dopolední začátek,“ ulevit si Krahulec. Zápas se totiž hrál pro Rousínov netradičně v neděli dopoledne.

Krajský přebor: Framoz Rousínov – Ráječko 1:2 (1:0)

Branky: 45. Králíček – 63. M. Sehnal, 88. Tenora. ČK: 84. M. Sehnal.

Rousínov: Trnavský – Svoboda, Boušek, Kubala, Pupp (61. Daněk) – Kalouda, Havel, Kupčík, Buršík – Králíček (65. J. Sedláček), Fiala (78. Benda).