Herně vyrovnaný první poločas skončil nerozhodně, když na vedoucí branku hostující Grepla odpověděl domácí Trávníček. Ve druhém dějství si Líšeň vypracovala mírnou územní převahu, kterou korunovala vedoucí brankou v 70. minutě. Holásek neudržel centrovaný míč na zadní tyčku a důrazný Čoupek z bezprostřední blízkosti dorazil do sítě. V poslední minutě se už zdálo být o prohře hostů rozhodnuto. Zbývalo už jen zahrát trestný kop za líšeňský faul na polovině hřiště. Centru do pokutového území domácích, kde se tísnilo jednadvacet fotbalistů, se ujal gólman Holásek. Tentokrát chyboval jeho kolega v líšeňské brance, když na vysoký balón ve výskoku nedosáhl a ten doplachtil do sítě!

„Byla to zasloužená remíza, protože o utkání platilo okřídlené „každý chvilku tahá pilku“. Holásek měl nejprve prsty v obdržené brance na 2:1, ale v poslední minutě z padesáti metrů svou chybu odčinil. Něco takového nikdo z přítomných ještě neviděl a asi ani hned tak neuvidí,“ komentoval kuriózní gól vedoucí vyškovského dorostu Petr Uhlíř.

Divize dorostu

Líšeň – Vyškov 2:2 (1:1)

Branky Vyškova: 24. Grepl. 90. Holásek.

Vyškov:
Holásek – Matoušek, Luska, Lička, Chalabala – Grepl, Bačovský, Gottvald, V. Novotný – Hradil (57. Sádlík), F. Novotný (87. Petřek). Trenéři: Matula, Gottvald.