Hulín hraje divizi E, a to byl také jeden z důvodů, proč na něj pro generálku padla volba. „Po podzimu je na čtvrtém místě a ztrácí jen čtyři body na vedoucí Zlín B. Takže jde o kvalitního soupeře a navíc máme možnost porovnat se výkonnostně,“ vysvětlil trenér Rousínova Pavel Svoboda. Bohužel, stejně jako v celém přípravném období, ani pro generálku nemůže rousínovský lodivod postavit mužstvo tak, jak by si představoval.

Nová akvizice Bárta, dále Růžička a Bursík po zraněních teprve v tomto týdnu začali trénovat. „Budu se muset spokojit s tím, že možná jeden z nich bude k dispozici alespoň do prvního mistráku. I v posledním zápase ještě budeme zkoušet, ale minimálně v jednom poločase už chci postavit sestavu, která by měla vyběhnout na trávník příští
týden v prvním mistrovském utkání divize v Třebíči,“ sdělil Svoboda.

Vyškov má ještě těžšího soupeře, účastníka moravskoslezské ligy. Do Kroměříže neodjedou pouze dva hráči. Zraněný Machálek sice už trénuje, ale hrát nemůže, Žoček laboruje s poraněným chodidlem. „Ostatní jsou v pořádku. Sestava už by měla být divizní, ale trenér Machálek si proti silnému soupeři asi vyzkouší dva herní systémy. Hanácká Slavia určitě odhalí, jak na tom skutečně jsme,“ sdělil mluvčí klubu Petr Uher.