Vyškovští fotbalisté by se rádi vrátili na vítěznou vlnu, na níž se vezli v prvních čtyřech podzimních mistrovských zápasech. V divizi D se rozjeli skvěle, jenže pak přišly dvě remízy a po nich minulou neděli trápení se Spytihněví a porážka 1:4. Vše můžou odčinit dnes, jenže úkol nezní jednoduše, potřebují porazit lídra tabulky na jeho půdě.

Napajedla mají ze sedmi utkání jediný neúspěch, nestačily na Třebíč. „Jsou v jiné atmosféře než minulý rok, dávají hodně gólů. Momentálně mají formu, hrají dobře, vhodně doplnili sestavu. Loni dělali chyby v obraně, to je pryč,“ popsal soka vyškovský trenér Valdemar Horváth.

Kouč řeší problém se sestavou. Stejnou rychlostí, jako se začal snižovat počet nově posbíraných vyškovských bodů, tak se zvětšuje marodka týmu. „Hodinář, Farník, Kropáček, Žoček, je toho moc. David Hodinář dělá maximum proto, aby nastoupil, ale má těžkou distorzi kotníku a chce to klid. I tak bude zápas kvalitní, obě strany chtějí hrát fotbal, pokusíme se ukončit jejich dobrou i naši zlou sérii. Chceme nějaký bod,“ řekl kouč.

Sobota, 16.00 hodin

FS Napajedla – Rostex Vyškov

Tabulka:

1. Napajedla 6 0 1 13:3 18 b.
2. Vyškov 4 2 1 10:9 14 b.