Začíná být remízovým králem. Po dvou bezgólových bitvách proti Pelhřimovu a okresnímu rivalovi z Vyškova se podělil o body i potřetí. Ačkoli bylo mezi Velkým Meziříčím a hostujícím Framozem celých devět tabulkových míst, domácí měli co dělat, aby neodešli s prázdnou. Rousínov vsítil dvě branky a mohl i vyhrát.

První půle skončila pro domácí lépe, když se brzy trefil kanonýr Jaroš. Hosté ovšem nebyli bezzubí, jen jim v cestě stálo břevno a přesnější střelecká muška. „To už jsme si zasloužili vyrovnat. V kabině jsem hráče upozornil, že to musíme dál zkoušet a vyjde to. A samozřejmě lépe bránit ve vlastním vápně, protože si takhle nechat utéct začátek, to byla velká škoda,“ popsal rousínovský trenér Pavel Svoboda.

A po návratu se děly věci. Nejprve z trestňáku srovnal Žoček, smolař z předchozího okresního derby s Vyškovem. Rozhodčí pak zřejmě upřel hostům pokutový kop po zákroku na Klimeše, přičemž Meziřící šlo znovu do vedení. Rousínov ale nesložil zbraně a odměnou mu bylo konečné a zasloužené srovnání stavu na 2:2. Za předchozí nepotrestaný zákrok na svou osobu se pomstil Klimeš.

„Trochu jsme to prostřídali a mohli i vyhrát. Na druhou stranu je pravda, že remíza je asi tak odpovídající průběhu a síle soupeřů,“ uzavřel Svoboda.

Divize D
Velké Meziříčí – Rousínov
2:2 (1:0)
Branky hostů: 53. Žoček, 86. Klimeš.
Rousínov: Švéda – Hartl (76. Kupčík), Maša, Mikloška, Kupský (76. Ošlejšek) – Buršík (83. Sedláček), Fiala, Žoček, Růžička, Lang – Klimeš.