Zápas přilákal poměrně slušnou návštěvu, která viděla vyrovnané utkání. Hosté měli opticky více ze hry, domácí zase byli efektivnější a měli víc šancí. Jediný gól zápasu dal ve 39. minutě Strnad, který se na rohu pokutového území položil do voleje a nůžkami se trefil ke vzdálenější tyči. „Byl to nádherný gól. Karger si na míč sice sáhl, ale vyrazil ho jen na tyčku a od ní šel do sítě. My jsme pohár brali dost vážně, ale podstatnější pro nás bude vzájemný mistrovský zápas za tři týdny u nás. Z toho pohledu to byla opravdu užitečná konfrontace,“ konstatoval trenér Dražovic František Jakeš.

Domácí trenér Rostislav Václavíček šetřil Žalkovského, Vránu, Houště, Láznického a v brance dal příležitost Kuchynkovi. Jakeš nechal v první půli na lavičce dva hráče základní sestavy, svého syna Františka a Tomáše Pelce.

Třetí kolo krajského poháru, čtvrtfinále, se bude hrát na jaře a dvojice budou vylosovány s přihlédnutím k regionálnímu položení. Dále postoupily Rousínov, Boskovice, Kuřim, Velké Pavlovice, Ratíškovice, Kyjov a Bořetice.

Krajský pohár ČMFS

Slavkov – Dražovice 1:0 (1:0)

Branka: Strnad. Diváků: 180.

Slavkov: Kuchynka – Drobný, Holý, Hráček, Klimek (46. Láznický) – Macháč (60. Piták), Cenek, Kopunec, Žižlavský – Strnad, Holásek.

Dražovice: Z. Karger – Šmerda (46. Jakeš), J. Karger, Měřínský – E. Bílek, Novotný – M. Bílek, Vlach, Valehrach (46. T. Pelc) – Svoboda, Rychlík.