Okresní přebor

8. kolo: Vážany-Lysovice 3:2 (0:2), Andrla, Dvořák, Opletal – Höfer, Tanneberger. 13. kolo: Lysovice-Radslavice 8:0 (7:0), Jašinský 2, Svoboda 2, Ambroz, Bačovský, Höfer, Vymazal, Pustiměř-Otnice 3:0 (1:0), Kubíček, Smejkal, Zbořil, Letonice-Nesovice 0:0, Švábenice-Brankovice 4:0 (3:0), Jičínský 3, Hladký, Vícemilice-Velešovice 3:1 (2:1), Kubík 2, Přibylík – Pazourek, Křižanovice-Vážany 3:3 (1:1), Bartovanec, Ondráček, Sigmund – Opletal 2, Audy, Dražovice B-Pačlavice 0:8 (0:3) – Pučan 3, Špatina 2, Dostalík, Morong, Sypěna.
1. Švábenice 12 12 0 0 51:5 36
2. Pustiměř 12 7 2 3 30:15 23
3. Vícemilice 12 7 1 4 27:19 22
4. Vážany 12 6 3 3 35:26 21
5. Otnice 12 6 2 4 32:19 20
6. Lysovice 12 5 4 3 28:13 19
7. Brankovice 12 6 1 5 34:21 19
8. Pačlavice 12 5 4 3 30:23 19
9. Letonice 12 3 4 5 18:23 13
10. Křižanovice 12 3 4 5 18:29 13
11. Radslavice 12 3 3 6 21:38 12
12. Nesovice 12 3 2 7 12:29 11
13. Velešovice 12 1 2 9 12:38 5
14. Dražovice B 12 0 2 10 11:61 2

III. třída – skupina A

8. kolo: Bohdalice B-Pustiměř B 5:1 (1:1), Zapletal 2, Kopřiva, Kummer, Pacejka – Snídal, Ježkovice-Chvalkovice nH 1:4 (0:2), Hlaváček – Šášek 2, Churý Tomáš, Churý Dušan. 13. kolo: Komořany-Lysovice B 3:0 (1:0), Sedlák 2, Kašlík, Pustiměř B-Chvalkovice nH 1:2 (0:1), Jelínek – Churý Dušan 2, Opatovice-M.Málkovice 5:2 (4:0), Fürst Tomáš 3, Síkora, Švéda – Hradil, Kudlička, Habrovany-Kučerov 0:6 (0:0) – Valaška 2, Zahradníček 2, Neděla, Neděla, FKD B-Ježkovice 6:1 (4:0), Hrubša 2, Böhm, Polišenský, Sýkora, Zbořil – Švarc, Hoštice-Dědice 2:0 (0:0), Hanák, Wachtel, Rychtářov-Bohdalice B 2:2 (1:1), Kinder, Kuchtíček – Pacejka, Panáček.
1. FKD B 12 9 2 1 39:20 29
2. Kučerov 12 7 4 1 37:20 25
3. Bohdalice B 12 7 3 2 45:25 24
4. Dědice 12 7 3 2 39:19 24
5. Opatovice 12 6 3 3 38:26 21
6. Lysovice B 12 5 2 5 30:26 17
7. Hoštice 12 4 4 4 23:24 16
8. Rychtářov 12 4 3 5 25:25 15
9. Komořany 12 4 2 6 23:32 14
10. M.Málkovice 12 4 2 6 25:36 14
11. Chvalkovice nH 12 3 4 5 20:22 13
12. Habrovany 12 3 1 8 18:40 10
13. Ježkovice 12 3 0 9 18:46 9
14. Pustiměř B 12 1 1 10 14:33 4

III. třída – skupina B

8. kolo: Bošovice-Křenovice B 1:3 (1:2), Filla – Rozkopal 3. 13. kolo: Zbýšov-Slavkov B 1:2 (1:2), Lindner – Hejdušek, Holásek, Křenovice B-Slavíkovice 2:1 (0:1), Borovský, Drápal – Leznar, Letonice B-Němčany 5:0 (2:0), Suchánek 2, Kachlík, Konečný, Vodák, Mouřínov-Lovčičky 5:0 (0:0), Blisa 3, Boháč, Navrátil, Hodějice-Kroužek 3:1 (1:1), Proch 2, Sedláček – Kropáč, Nížkovice-Vážany B 3:0 (1:0), Berný 2, Fridrich, Kobeřice-Bošovice 6:1 (4:0), Piňos 2, Bartalos, Jiráček, Kalouda, Pokorný – Haman.
1. Mouřínov 12 10 2 0 37:12 32
2. Slavkov B 12 8 1 3 33:17 25
3. Kobeřice 12 8 0 4 32:15 24
4. Letonice B 12 7 1 4 36:24 22
5. Zbýšov 12 7 1 4 26:20 22
6. Bošovice 12 5 2 5 22:27 17
7. Slavíkovice 12 4 3 5 26:24 15
8. Hodějice 12 4 1 7 19:28 13
9. Kroužek 12 3 3 6 23:32 12
10. Křenovice B 12 3 3 6 20:30 12
11. Lovčičky 12 3 3 6 25:40 12
12. Vážany B 12 3 2 7 22:29 11
13. Němčany 12 3 2 7 24:41 11
14. Nížkovice 12 2 4 6 18:24 10

IV. třída – skupina A

13. kolo: M.Málkovice B-Ivanovice B 1:5 (1:2), Zbořil – Valach 3, Moravec, Olejníček, Chvalkovice u B-Bohdalice C 4:3 (2:1), Kvapil, Němeček, Přikryl – Formánek, Kuba, Venera, vlastní, Opatovice B-Nesovice C 1:2 (0:1), Brunclík – Sádlík, Šubrt, Švábenice B-Brankovice B 3:1 (1:0), Stříž 2, Hladký – Sekerka, Račice-Kroužek B 3:0 (0:0), Vičar 3, Hoštice B-Dědice B 2:0 (0:0), Kocourek, Suchomel, Milonice-Pačlavice B 0:1 (0:1) – Navrátil.
1. Pačlavice B 12 12 0 0 52:14 36
2. Ivanovice B 12 10 1 1 50:14 31
3. Švábenice B 12 8 3 1 39:16 27
4. Račice 12 8 1 3 37:20 25
5. Milonice 12 7 1 4 41:15 22
6. Brankovice B 12 6 2 4 20:26 20
7. Chvalkovice u B 12 5 3 4 16:18 18
8. Kroužek B 12 5 1 6 22:34 16
9. Nesovice C 12 5 0 7 17:18 15
10. Hoštice B 12 3 0 9 15:33 9
11. M.Málkovice B 12 2 2 8 22:42 8
12. Dědice B 12 2 0 10 15:35 6
13. Bohdalice C 12 2 0 10 22:52 6
14. Opatovice B 12 2 0 10 14:45 6

IV. třída – skupina B

13. kolo: Zbýšov B-Nížkovice B 4:3 (3:0), Holoubek, Kaštan, Matějíčka, Popelák – Dadák, Piňos, Šebesta, Milešovice-Otnice B 3:0 (1:0), Kraut 3, Křenovice C-Nesovice B 4:1 (2:1), Maděra 3, Obhlídal – Plavina, Velešovice B-Slavíkovice B 4:3 (0:2), Milan Pazourek 4 – Bártík, Křivánek, Jaroš, Vícemilice B-Rašovice 1:3 (0:2), Horňák – Knésl 2, Venera, Křižanovice B-Heršpice 1:1 (1:1), Krátký – Dostal, Kobeřice B-Bošovice B 8:1 (4:0), Hradil 2, Jiráček 2, Bartalos Libor, Havránek, Rychlík, Vach – Hložek.
1. Heršpice 12 9 2 1 33:16 29
2. Křenovice C 12 8 3 1 42:17 27
3. Rašovice 12 8 1 3 42:19 25
4. Křižanovice B 12 8 1 3 44:22 25
5. Velešovice B 12 6 3 3 31:28 21
6. Slavíkovice B 12 5 1 6 28:30 16
7. Kobeřice B 12 5 1 6 38:43 16
8. Vícemilice B 12 4 3 5 26:23 15
9. Milešovice 12 4 2 6 19:32 14
10. Otnice B 12 4 1 7 19:29 13
11. Nesovice B 12 2 6 4 34:41 12
12. Zbýšov B 12 3 1 8 19:34 10
13. Bošovice B 12 2 2 8 28:43 8
14. Nížkovice B 12 2 1 9 21:47 7

Okresní přebor dorostu

6. kolo: Bohdalice-Otnice 2:2 (1:0), Kummer, Petko – Fiala, Kraut. 9. kolo: Křenovice-Velešovice 0:3 (0:1) – Procházka 2, Honek.
1. Otnice 8 6 1 1 28:10 19
2. Velešovice 8 6 0 2 28:12 18
3. Hodějice 8 4 1 3 19:17 13
4. Šaratice 6 4 0 2 16:17 12
5. Křenovice 8 3 1 4 15:12 10
6. Dražovice 7 2 4 1 18:18 10
7. Pustiměř 7 1 2 4 12:10 5
8. Bohdalice 8 1 2 5 18:44 5
9. M.Málkovice 8 1 1 6 10:24 4

Okresní soutěž žáků – skupina A

2. kolo: Slavíkovice-Komořany 7:0 (4:0), Vlach 4, Jaroš, Vlach, Winter. 11. kolo: Komořany-Slavkov B 0:8 (0:4) – Borkovec 3, Strachoň 2, Procházka, Svoboda, Žemla, Pustiměř-M.Málkovice 3:2 (1:1), Jachan 2, Suchý – Langhammer, Šafař, Slavíkovice-Nesovice 3:2 (1:1), Kozlík, Novotný, Vlach – Kohoutek, Šumbera, Švábenice-Brankovice 0:10 (0:5) – Frank 3, Macháč 2, Žižlavský 2, Dvořák, Klíma, Pištělák, Hoštice-Ivanovice 10:2 (5:1), Kocourek 3, Adam 2, Hudec, Kreuz, Malcher, Pavlík, Zimmermann – Holba, Pospíšil, Pačlavice-Bohdalice 3:2 (2:0), Nohel, Pavlišinec, Žigo – Bahul, Vaculčík.
1. Hoštice 11 10 0 1 73:9 30
2. Pustiměř 11 9 0 2 76:21 27
3. M.Málkovice 11 8 2 1 49:8 26
4. Brankovice 11 7 1 3 60:12 22
5. Pačlavice 11 7 1 3 56:22 22
6. Slavíkovice 11 7 0 4 45:22 21
7. Ivanovice 11 5 0 6 48:36 15
8. Bohdalice 11 3 1 7 27:55 10
9. Slavkov B 11 3 0 8 27:58 9
10. Komořany 11 2 1 8 17:72 7
11. Nesovice 11 2 0 9 29:67 6
12. Švábenice 11 0 0 11 4:129 0

Okresní soutěž žáků skupina B

11. kolo: Křenovice-Slavkov A 1:5 (0:2), Spáčil – Kohoutek 2, Kučera 2, Vrba, Milešovice-Letonice 2:4 (2:0), Ondra 2, vlastní – Mňaček 3, Hodějice-Lovčičky 18:0 (6:0), Dohnal 4, Florián 4, Bílek 2, Hudeček 2, Zápotočný Ladislav 2, Zápotočný Lukáš 2, Cigánek, Poláček, Vícemilice-Bošovice 3:1 (0:0), Almáš, Marek, Rybnikář – Urban, Otnice-Velešovice 10:0 (2:0), Kašpařík 3, Špunar 3, Cupák, Dvořák, Florián, Husár, Křižanovice-Šaratice 0:3 (0:2) – Matoušek 3.
1. Letonice 11 10 0 1 101:14 30
2. Hodějice 11 10 0 1 96:9 30
3. Otnice 11 9 0 2 80:12 27
4. Slavkov A 11 8 0 3 60:6 24
5. Křenovice 10 7 0 3 67:28 21
6. Milešovice 11 5 1 5 52:32 16
7. Velešovice 11 5 1 5 41:38 16
8. Bošovice 11 3 0 8 34:42 9
9. Vícemilice 11 3 0 8 29:71 9
10. Šaratice 10 2 0 8 18:86 6
11. Křižanovice 11 2 0 9 14:93 6
12. Lovčičky 11 0 0 11 4:165 0